Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Firma Handlowo-Usługowa Leszek RomanekCzyszczenie wentylacji Lublin


Niepoprawnie działająca wentylacja w obiekcie niekorzystnie wpływa nie tylko na stan budynku, ale i zdrowie oraz samopoczucie osób, które w nim przebywają. W słabo wentylowanych wnętrzach bardzo często pojawiają się pleśnie, roztocza, pyłki i trudne do usunięcia grzyby. Systemy  te powinny doprowadzać świeże i czyste powietrze do wszystkich pomieszczeń, usuwając jednocześnie powietrze „zużyte”.  Zainteresowaniem cieszy się między innymi wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna, która pomaga pozbyć się wilgoci oraz nieprzyjemnych zapachów.

Z biegiem czasu nawet najnowocześniejsze systemy mogą zacząć się psuć, zwłaszcza wtedy, gdy ich posiadacze zapominają o przeprowadzaniu zabiegów konserwacyjnych czy corocznych kontroli. Nie bez znaczenia jest również regularne pozbywanie się zabrudzeń znajdujących się w ich wnętrzach. Zadanie to można zlecić specjalistom z przedsiębiorstwa Romanek. Mają oni obszerną wiedzę na temat rozmaitych instalacji, a na dodatek posiadają niezawodne sprzęty, dzięki którym usuwają zabrudzenia w krótkim czasie.

Rozpoczynają inspekcję instalacji od skontrolowania wszystkich kanałów wentylacyjnych, co daje szansę określenia typu zanieczyszczeń. Pracownicy wykorzystują metodę suchą lub mokrą, a każda z nich przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Niekiedy badają powietrze pod kątem obecności drobnoustrojów, co jest istotne przede wszystkim w placówkach medycznych. W ich wyposażeniu znajdują się nowoczesne roboty niewielkich gabarytów, które posiadają kamery. Sprzęty te nagrywają materiały w wysokiej rozdzielczości, dlatego ocena stanu wentylacji nie sprawia problemów.

Firma podejmuje się szczotkowania instalacji oraz usuwania zabrudzeń za pomocą sprężonego powietrza. Niekiedy jej przedstawiciele wykorzystują profesjonalne środki chemiczne oraz parę, nieocenioną w przypadku tłustych plam. Czyszczenie wentylacji ma miejsce w Lublinie. To dobra opcja dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Kanały pozbawione zalegających zabrudzeń zmniejszają bowiem ryzyko powstawania pożarów.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://romanek.pl/
Data dodania firmy: 2021-02-12
Telefon do firmy: 602 538 795
Miejscowość: Lublin
Adres: Janowska 66a
Kod pocztowy: 20-509

Źródła:
https://romanek.pl/Dane redaktora wpisu: Borys Kołodziej


Firmy działające w tej samej branży

INTINITO
ul. Tarasowa 4
Lublin
Ubezpieczenia Paulina Wilczak
ul. Okrzei 2
Lublin
KOMATZ - Agregaty malarskie
ul. aleja Warszawska 150
Lublin

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych