Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

OL-FOLWoreczki strunowe hurt | Producent woreczków strunowych OL-FOL


Na stronie ol-fol.pl znajduje się szeroki wybór worków strunowych, różniących się od siebie grubością. Są one wykorzystywane w przemyśle oraz w warunkach domowych, przykładowo do przechowywania drobiazgów, takich jak śrubki czy biżuteria. Właścicielem witryny jest firma sprzedająca opakowania w kilku wielkościach, dostępne w atrakcyjnych cenach. Tworzy się je z przezroczystej folii, zakończonej struną wielokrotnego użytku, która chroni przed przypadkowym wypadnięciem rzeczy. Woreczki, ze względu na szczelność, sprawdzają się w przypadku towarów sypkich, choć niektórzy przechowują w nich lekarstwa, żywność lub dokumenty.

Produkty te nazywa się też woreczkami z żyłką i są dostępne na rynku od ponad 50 lat. Woreczki strunowe sprzedawane są hurtem, dzięki czemu klienci nie przepłacają. Posiadają solidne zamki, które bez trudu można otwierać i zatrzaskiwać. Ze względu na materiał wykorzystany na etapie produkcyjnym, odznaczają się trwałością i niepodatnością na pękanie czy rozciąganie. Firma sprzedaje modele w rozmiarach 40x60 mm, 50x70 mm, 100x100 mm oraz wielu innych.

W torebkach tych przechowywane są nakrętki, uszczelki, ulotki, spinacze, taśmy klejące, haczyki wędkarskie oraz inne rzeczy. Najczęściej produkuje się je z tworzyw sztucznych o niewielkiej gęstości oraz z wyżej już wspomnianej struny, czyli prostego zamka, mającego dwa grubsze i odpowiednio uformowane paski. Po delikatnym ściśnięciu zazębiają się ze sobą, dzięki czemu opakowania te wyróżniają się na tle innych szczelnością. Niektóre z nich mają specjalny suwak, zwiększający wygodę  użytkowania.

Woreczki posiadające odpowiednie atesty sprawdzają się podczas przechowywania serów, owoców, warzyw, wędlin oraz przypraw. Chronią przed przedostawaniem się powietrza i wilgoci do wewnątrz opakowania, dzięki czemu produkty nie wysychają, nie są zanieczyszczone ani nie wietrzeją z biegiem czasu. Z reguły występują w wersji przezroczystej, choć niektórzy zamawiają modele barwione na wybrany przez siebie kolor. Są to artykuły wielokrotnego użytku, które, w razie takiej potrzeby, można przemywać wodą.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ol-fol.pl/
Data dodania firmy: 2020-12-28
Telefon do firmy: 58 692-05-70
Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI
Adres: Nowowiejskiego 22B
Kod pocztowy: 83-000

Źródła:
https://ol-fol.pl/woreczki-strunowe/Dane redaktora wpisu: Tadeusz Konieczny


Firmy działające w tej samej branży

Gamar sp. z o.o. s.k.
ul. Świerkowa 13
Pelplin
PPHU Zenmar S C
ul. Za dworcem 5
Tczew
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Orzechowa 5
Gdańsk

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych