Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Gamar sp. z o.o. s.k.https://gamar-kartony.pl/ - Narożniki tekturowe


Poszukując solidnego kontrahenta, który dostarczałby opakowań, przy których pomocy uda się zabezpieczyć towar do wysyłki, warto zwrócić uwagę na firmę ze strony gamar-kartony.pl. Jest to przedsiębiorstwo działające na rynku już od wielu lat, które może się pochwalić doświadczeniem w branży. Na początku była to nieduża firma, która obecnie jest sporą spółką komandytową z polskim kapitałem współpracująca z klientami krajowymi i zagranicznymi. Wśród nabywców opakowań tej firmy są między innymi klienci z krajów skandynawskich, Niemiec, Danii i Holandii, ceniący sobie wysoką jakość towaru i usług.

Firma stara się każdego klienta traktować indywidualnie. Dzięki doświadczeniu doskonale zna każdą potrzebę danej branży. Rozumie oczekiwania zleceniodawców, dlatego zawsze terminowo wywiązuje się z umów, gwarantując dostawy własnym transportem. Współpracujący z nią klienci doskonale znają wysoką jakość produktów i cieszą się z konkurencyjnych cen. Nigdy nie ma problemu z dostosowaniem opakowań do wymagań. Przez wiele lat swojej działalności przedsiębiorstwo to współpracowało niemal z każdą branżą, dlatego doskonale radzi sobie z opakowaniami dla przemysłu:

  • spożywczego,
  • odzieżowego,
  • elektronicznego,
  • maszynowego

i wielu innych. Ponieważ większość towarów przewożonych jest na paletach, firma może zaoferować również przekładki kartonowe i narożniki tekturowe, przy których pomocy udaje się idealnie ustabilizować towar na paletach i zabezpieczyć go przez różnymi uszkodzeniami takim jak wgniecenia, otarcia czy zbicie. 

Produkty te wykonane są z grubej tektury dobranej do wymagań klienta i branży, której mają służyć. Zwykle klienci wybierają trzywarstwową tekturę na przekładki i narożniki dla towarów lżejszych, natomiast dla cięższych, takich jak sprzęt elektroniczny czy części maszyn, stosuje się przekładki z tektury falistej pieciowarstwowej i narożniki o takiej długości i szerokości, jakiej życzy sobie klient. Produkty te są wysokiej jakości, odporne na wiele czynników, nadające się nawet do przekładania produktów o nietypowych kształtach i przedmiotów wielkogabarytowych. Chronią także towar przed drganiami podczas transportu.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gamar-kartony.pl/
Data dodania firmy: 2021-01-06
Telefon do firmy: +48 58 536 1589
Miejscowość: Pelplin
Adres: Świerkowa 13
Kod pocztowy: 83-130

Źródła:
https://gamar-kartony.pl/przekladki-tekturowe-narozniki-kartonowe/Dane redaktora wpisu: Tadeusz Konieczny


Firmy działające w tej samej branży

OL-FOL
ul. Nowowiejskiego 22B
PRUSZCZ GDAŃSKI
PPHU Zenmar S C
ul. Za dworcem 5
Tczew
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Orzechowa 5
Gdańsk

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych