Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

ECOFASADA Sp. z o.o.ECOFASADA - Płyta włókno cementowa


Wysokiej jakości produkty, wpływające bezpośrednio na jakość konkretnej elewacji zawsze należy kupować u sprawdzonych dystrybutorów. Firmą taką jest firma ECOFASADA. Oferuje ona trwałe płyty włókno cementowe Equitone, gwarantując ich niezawodność i stabilność przez bardzo długi czas. Ponadto, klienci cenią możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie.

Materiał włókno cementowy, barwiony w określonej masie tworzy wyrazistą strukturę kompozytu, na jaki składają się:

  • cement,
  • celuloza,
  • minerały wzmocnione widoczną osłoną.

Każda innowacyjnie zaprojektowana płyta włókno-cementowa jest nad wyraz wytrzymała, podatna na obróbkę oraz designerska. Wobec tego spełnia oczekiwania zarówno odnośnie praktyczności zastosowania, jak i wartości dekoracyjnej. Dlatego spełnia się jako ozdobna powierzchnia elewacji wentylowanej. Klienci mogą zdecydować się na zakup płyt w rozmiarach standardowo określonych przez producenta lub na zrealizowanie zlecenia indywidualnego pod kątem rozmiaru i kształtu. Wówczas produkt spełnia oczekiwania wymagających inwestorów, którym zależy na uzyskaniu oryginalnej elewacji w konkretnym miejscu.

Wzorcowa odporność na wpływ czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV to rezultat wykorzystania w projekcie wskazanego materiału kolorowych albo przezroczystych powłok, wykonanych z czystego akrylu. Zaoferowane płyty mają gładką powierzchnię, a więc nie ma problemów z tym, by zachować je w nienagannej czystości.

O tym, że płyty włókno cementowe są materiałami nowoczesnymi świadczy chociażby to, że udostępnione są w wersji PRO, zapewniającej dodatkową ochronę przed różnego rodzaju farbami, czy środkami chemicznymi. Pełna gama kolorystyczna płyt dostępna jest na stronie internetowej, dlatego klienci od razu mogą zadecydować, na jaką wersję się zdecydować. Opisane są również poszczególne serie płyt:

  • Natura,
  • Tectiva,
  • Pictura,
  • Textura,
  • Materia,
  • Linea.

W przypadku jakichkolwiek pytań podpowiedzią w doborze optymalnego materiału służą pracownicy firmy. Zajmują się oni również późniejszym montażem płyt.

 


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ecofasada.pl/
Data dodania firmy: 2020-10-29
Telefon do firmy: +48 22 300 07 30
Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
Adres: Kołobrzeska 52K
Kod pocztowy: 05-510

Źródła:
https://ecofasada.pl/plyty-elewacyjne/wlokno-cementowe-equitone/Dane redaktora wpisu: Marika Jaworska


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych