Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

INTINITOKtóre zabawki do sypialni poratują Cię podczas kryzysu w związku?


Na początku zakochani w sobie ludzie przeważnie odczuwają ciągłą potrzebę przebywania ze sobą. Czerpią oni przyjemność z odkrywania własnych ciał, a także z poznawania preferencji oraz potrzeb partnera. Po latach wspólnego dzielenia łoża w związku może pojawić się kryzys.

Jak, bez szukania pomocy u seksuologa, uporać się z nudą, która wkradła się do sypialni? Dobrym pomysłem jest zakup zabawek erotycznych, które pobudzą seksualną wyobraźnię. Wiele osób, które nigdy nie korzystały z oferty sex-shopu, zastanawia się, po jakie akcesoria sięgnąć. Swoją przygodę z gadżetami erotycznymi warto rozpocząć od zakupu wibratora. Mężczyzna może przy jego pomocy doprowadzić partnerkę na szczyt rozkoszy, pośrednio pobudzając samego siebie (widok podnieconej kobiety działa na męskie zmysły). Na rynku dostępne są przeróżne modele różniące się od siebie kształtem, kolorem i wielkością. Jest zatem w czym wybierać.

Dobrym krokiem w stronę ożywienia życia seksualnego jest kupno erotycznej bielizny lub kostiumu. Panowie to wzrokowcy - widok żony, czy narzeczonej ubranej w seksowny strój np. pielęgniarki lub pokojówki pobudzi mężczyznę do działania. Panie mogą nieco zaszaleć i oprócz seksownego stroju sprawić sobie perukę w innym kolorze niż ten, który mają na głowie. W ten sposób nieśmiała na co dzień blondynka może na jedną noc zmienić się np. w ognistą brunetkę (zmiana wyglądu dodaje odwagi). Partnerzy powinni ustalić ze sobą, czy przebieranki są tym, czym chcieliby ożywić seks.

Odważniejsze pary mogą sięgnąć po gadżety typu BDSM, a zatem po obroże, szpicruty, maski, kneble, kajdanki itp. Tego typu akcesoria stworzono po to, by zaspokoić zarówno męskie, jak i kobiece pragnienia. Warto zaznaczyć, iż BDSM nie musi od razu oznaczać ostrej zabawy. Koronkowa opaska na oczy i szarfa do krępowania rąk nie kojarzą się wulgarnie, a mogą skutecznie wygonić rutynę ze związku. Na stronie intinito.pl działa internetowy sex-shop, w którym pary znajdą zabawki erotyczne do sypialni - te odważne, jak i subtelne.

Wprowadzając nowości do łóżka, partnerzy muszą pamiętać o bardzo ważnej rzeczy. Nie powinni robić niczego wbrew sobie. Tylko wówczas będą mogli oni czerpać z seksu prawdziwą przyjemność.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://intinito.pl/
Data dodania firmy: 2020-07-28
Telefon do firmy: 661700039
Miejscowość: Lublin
Adres: Tarasowa 4
Kod pocztowy: 20-819

Źródła:
https://intinito.pl/blog/zabawki-erotyczne-do-sypialni
https://www.yourtango.com/2015278445/11-things-you-should-never-ever-put-inside-your-vagina
https://en.wikipedia.org/wiki/Dildo


Dane redaktora wpisu: Leon Przybylski


Firmy działające w tej samej branży

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek
ul. Janowska 66a
Lublin
Ubezpieczenia Paulina Wilczak
ul. Okrzei 2
Lublin
KOMATZ - Agregaty malarskie
ul. aleja Warszawska 150
Lublin

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych