Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Rzeczoznawca Majątkowy Ilona RymuzaRzeczoznawca Warszawa


Oszacowanie wartości określonej nieruchomości jest niezwykle ważne dla właściciela danego obiektu, ponieważ ma wpływ m.in. na osiągnięte zyski z tytułu sprzedaży, czy sumy uzyskanego kredytu w przypadku, gdy lokal ma stać się zabezpieczeniem. Nic więc dziwnego, że tak istotne jest, aby wycenę zlecić sprawdzonemu i doświadczonemu rzeczoznawcy, który oczywiście musi posiadać odpowiednie uprawnienia. Tylko wtedy wystawiony dokument, w tym również operat szacunkowy będzie ważny dla banku, urzędu skarbowego oraz sądu. 

Właścicielem strony internetowej wycenamajatku.com.pl jest wykwalifikowany rzeczoznawca z Warszawy, który działa na rynku już od kilkudziesięciu lat. W trakcie oszacowania wartości określonej nieruchomości, korzysta z różnych technik i metod obliczeniowych, m.in. porównawczej, dochodowej, kosztowej oraz mieszanej. Rzeczoznawca specjalizuje się także w wycenie wspólnej nieruchomości małżonków, która jest niezbędna w trakcie sądowego podziału majątku podczas sprawy rozwodowej. Jeśli chodzi o sam cennik za przygotowanie dokumentu, to ostateczny koszt jest zawsze ustalany indywidualnie i zależy od wielu czynników, m.in. rodzaju nieruchomości, celu wykonywanej wyceny, sytuacji prawnej obiektu oraz terminu sporządzenia dokumentu. Należy zaznaczyć, że właściciel warszawskiego biura jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz biegłym sądowym.

Główne cele, dla których ustalana jest wartość nieruchomości:

  • kupno, sprzedaż lub zamiana,
  • zabezpieczenie kredytów bankowych,
  • przekształcenie,
  • ustalenie nowych opłat za użytkowanie wieczyste,
  • określenie wysokości podatków od spadku i darowizn,
  • podział wspólnego majątku podczas rozwodu.

Warto dodać, że operat szacunkowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty jego sporządzenia. Można więc z wyprzedzeniem pomyśleć o wycenie nieruchomości i załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Warszawskie biuro, oprócz ustalania wartości nieruchomości i tworzenia operatów, świadczy także usługi doradcze w zakresie sporządzania wycen oraz rynku nieruchomości dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. 


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wycenamajatku.com.pl/
Data dodania firmy: 2020-06-28
Telefon do firmy: 504 128 881
Miejscowość: Warszawa
Adres: Warszawska 55
Kod pocztowy: 05-075

Źródła:
https://wycenamajatku.com.pl/Dane redaktora wpisu: Aniela Głowacka


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo
ECOFASADA Sp. z o.o.
ul. Kołobrzeska 52K
Konstancin-Jeziorna

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych