Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.Mieszkanie na sprzedaż Września


Wiele osób marzy o własnym mieszkaniu. Podczas przeglądania ofert na względzie ma nie tylko cenę inwestycji, ale i lokalizację, szereg udogodnień, bliskość kompleksów rekreacyjnych i obiektów pierwszej potrzeby. Wydawać się może, że idealna inwestycja nie istnieje. Nic bardziej mylnego! Deweloper Plandex stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów, tym samym oferując im mieszkania skrojone na miarę ich potrzeb!

Każde oferowane przez przedsiębiorstwo mieszkanie na sprzedaż znajduje się we Wrześni. Ta oddalona o zaledwie 50 km od Poznania miejscowość stwarza idealne warunki do życia, zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi.  Nie tylko jest świetnie skomunikowana z innymi miastami w regionie, ale i w kraju, dzięki bliskości autostrady A2. Ponadto niedaleko powstającego osiedla mieści się:

  • przedszkole,
  • szkoła, 
  • ośrodek zdrowia, 
  • a także kompleksy handlowe, 

dzięki czemu nie trzeba wyjeżdżać poza miasto, aby załatwić wszystko to, co najważniejsze. 

Innym atutem jest z pewnością znajdujące się zaledwie 10 minut drogi samochodem Zalew Wrzesiński, ale i kawałek za miastem Nadleśnictwo Mierzejewo, które są gwarancją nie tylko przepięknych widoków, ale i terenów wypoczynkowych. To tam z powodzeniem można wybrać się na plażę, przejść pomostem, odbyć wycieczkę po lesie czy zdecydować się na wiele innych aktywności. 

Mieszkania na sprzedaż, jakie we Wrześni oferuje deweloper, są także gwarancją dopasowania do samych przyszłych domowników. Oferta lokali z danej inwestycji jest naprawdę obszerna - różnią się one wielkością, udogodnieniami, ale i nastawą słoneczną. Tak rozplanowane zamierzenie budowlane daje możliwość wybrania nieruchomości, która na pewno zapewni komfort życia rodzinom z dziećmi, singlom, parom, osobom z psami i innymi zwierzętami domowymi. Jest to także szansa na spełnienie marzeń dotyczących aranżacji wnętrz, gdyż każde mieszkanie pozwala na stworzenie idealnego miejsca do zamieszkania. 

Chcąc uzyskać dodatkowe informacje na temat danej inwestycji, ale i zapoznać się z lokalami na sprzedaż, warto zajrzeć na stronę internetową, gdzie czekają również dane kontaktowe do firmy.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.mieszkania-plandex.pl/
Data dodania firmy: 2020-06-29
Telefon do firmy: +48 618 13 54 94
Miejscowość: Stęszew
Adres: Bukowska 3
Kod pocztowy: 62-060

Źródła:
Dane redaktora wpisu: Aurelia Szymczak


Firmy działające w tej samej branży

2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. Poniatowskiego 21
Rydzyna
ZIMEX SCAPA Import-Export
ul. Adama Kręglewskiego 9A
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych