Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Zielone TarasyDobra restauracja


Rynek obiektów gastronomicznych w Polsce niezwykle prężnie się rozwija. Każdego roku powstają nowe lokale. Podobno przybytek nie przyprawia o ból głowy, ale może zrodzić wiele wątpliwości i trudnych pytań. Jak odróżnić dobrą restaurację od złej? Czym kierować się przy wyborze miejsca na kulinarny wypad z rodziną? Istnieje kilka aspektów, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Po pierwsze, menu. Powinno być urozmaicone i skomponowane w taki sposób, by odpowiadać potrzebom rozmaitych grup odbiorców – zadeklarowanych mięsożerców, wegan, wegetarian, osób na specjalnej diecie (na przykład bezglutenowej), najmłodszych smakoszy, etc. Po drugie, jakość potraw. Poszczególne dania muszą być przygotowywane od początku do końca. Niedozwolone jest używanie gotowych, przetworzonych półproduktów, sztucznych barwników czy środków konserwujących. Liczy się naturalność, świeżość i sezonowość.  Po trzecie,  wygląd. Duże znaczenie ma prezencja strawy na talerzu. Nie od dziś wiadomo, że człowiek je oczami. Nawet mało atrakcyjne warzywo może stać się prawdziwym dziełem sztuki. Wystarczy odrobina kucharskiej wprawy i szczypta kreatywności. Niemniej istotna okazuje się estetyka pomieszczeń, w których goście spożywają posiłki. W pięknych, eleganckich i spójnie urządzonych wnętrzach wszystko lepiej smakuje.  Po czwarte, miła, kulturalna załoga, służąca radą i wsparciem. Po piąte, elastyczność. Wzbogacenie oferty o dodatkowe usługi takie jak catering lub organizacja  przyjęć podnosi prestiż danego lokalu i umacnia jego pozycję na rynku.

Nasuwa się pytanie: czy na kulinarnej mapie Polski można znaleźć miejsce spełniające wymienione wyżej „kryteria”? Odpowiedź brzmi: oczywiście. „Zielone Tarasy” w Krakowie to bez wątpienia dobra restauracja (w pełnym znaczeniu tego słowa). W swojej pracy kieruje się trzema głównymi zasadami: zdrowo, smacznie i z pomysłem. Bazuje wyłącznie na składnikach pochodzących z ekologicznych upraw. Nie wykorzystuje kostek rosołowych ani żadnych zagęszczaczy. Dba o domową, rodzinną atmosferę.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.zielone-tarasy.eu/
Data dodania firmy: 2020-05-09
Telefon do firmy: 12 631 13 00
Miejscowość: Kraków
Adres: aleja Juliusza Słowackiego 64
Kod pocztowy: 30-004

Źródła:
https://www.zielone-tarasy.eu/Dane redaktora wpisu: Aniela Głowacka


Firmy działające w tej samej branży

PROogrodzenia
ul. . .
Gorlice
Qubaglass
ul. Orkana 18B
Rabka-Zdrój
PROMOS – Skład Budowlany
ul. Kokotów 116a
Węgrzce Wielkie

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych