Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

ZIMEX SCAPA Import-ExportTaśmy antypoślizgowe


Jak dbać o bezpieczeństwo na schodach w domu, szkole czy firmie? Jednym z wypróbowanych środków zaradczych są wysokiej jakości taśmy antypoślizgowe. Ich montaż poprawia komfort i zmniejsza ilość wypadków spowodowanych śliską powierzchnią. Zalecane są zwłaszcza w domkach jednorodzinnych do drewnianych podłóg i schodów lakierowanych na wysoki połysk. Poza tym warto je zakładać na:

 • podesty,
 • rusztowania i drabiny,
 • rampy,
 • progi,
 • elementy pojazdów.


Świetnie sprawdzają się również w fabrykach na halach produkcyjnych. Dzięki nim pracownicy chronieni są przed kontuzjami i urazami. Pośrednio jest to czynnik wpływający na podniesienie wydajności produkcji oraz obniżeniu kosztów. Artykuły przeciwpoślizgowe znajdują zastosowanie również w:

 • hotelach (łazienki, kuchnie),
 • gastronomii,
 • basenach oraz SPA,
 • przychodniach,
 • sklepach,
 • obiektach użyteczności publicznej.

Mogą być przyklejane do nośników typu beton, drewno, marmur, stal oraz ceramika.

Klienci sklepu zimexscapa.com.pl często szukają na tej stronie wysokiej jakości taśm antypoślizgowych. Takie wyroby są dostępne również w wersji do rolek i wałków do maszyn poligraficznych oraz do tkania materiałów. Zabezpieczają one ich powłoki przed uszkodzeniami spowodowanymi zanieczyszczeniami typu farba czy spoiwo. Dodatkowo zwiększają przyczepność. Wykazują bardzo dobrą odporność na zrywanie i temperaturę ciągłą. Cechuje je wysoki współczynnik tarcia. Większość z nich jest pokryte warstwą silikonu strukturyzowanego oraz mocnego kleju kauczukowego.

Asortyment ten często można kupić w różnych wybarwieniach, tak by móc dopasować do aranżacji wnętrza. W pomieszczeniach o charakterze technicznym najczęściej stosowane są w kolorze czarnym. W niektórych ciągach komunikacyjnych używane są fluorescencyjne lub tzw. ostrzegawcze. Informują o zachowaniu ostrożności w szczególnie niebezpiecznych obszarach np. zawilgoconych podłożach.
Fachowcy zajmujący się aplikacją taśmy zalecają dokładne oczyszczenie miejsca. Chodzi o usunięcie kurzu, pyłu, tłuszczu, smarów i innych zabrudzeń.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.zimexscapa.com.pl/
Data dodania firmy: 2020-01-15
Telefon do firmy: 509 445 744
Miejscowość: Poznań
Adres: Adama Kręglewskiego 9A
Kod pocztowy: 61-248

Źródła:
https://www.zimexscapa.com.pl/branze/tasmy-bhp/tasmy-antyposlizgowe-samoprzylepne-na-schody-walki/Dane redaktora wpisu: Aurelia Szymczak


Firmy działające w tej samej branży

2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. Poniatowskiego 21
Rydzyna
Kominki Mikołajczak
ul. Mińska 12
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych