Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Ratajewski Domy SzkieletoweDomy z drewna kanadyjskie


Drewno nie jest najpopularniejszym materiałem do budowy domów w Polsce. Istnieje kilka przekonań wśród Polaków, które niekoniecznie mają coś wspólnego z prawdą, jednak odstraszają wiele osób od tej formy budowy. Nie jest to jednak najmądrzejsze posunięcie, ponieważ budowa domu z drewna niesie za sobą wiele zalet.

Kanadyjskie domy z drewna – czy warto je budować?

W Polsce najpopularniejsze od lat są zwykłe domy murowane. Większość osób nie lubi zmieniać swoich przyzwyczajeń, a do tego ufam temu, co jest już sprawdzone. Może jednak czasem warto sprawdzić coś nowego, co jednak sprawdza się dobrze za granicą i spisuje na medal już od dziesiątek lat?

Domy z drewna kanadyjskie przede wszystkim wydają się dla mieszkańców Polski niepokojące, przez tornada i huragany, jakie sieją spustoszenie w Stanach Zjednoczonych, zupełnie niszcząc całe budynki.Czy naprawdę niektórzy myślą, że takie tornado domu murowanego również nie zniszczy? Ten argument przeciw budowie należy więc odrzucić.

Warto pomyśleć o tym, że domy z drewna kanadyjskie to możliwość zbudowania domu w bardzo krótkim czasie. Jedyne, o co należy zadbać i co wydłuża nieco okres oczekiwania, to czas wiązania się fundamentów, które zapewnią stabilność naszego budynku. Potem już czas przejść do stawiania całego domu.

Jak budowane są domy kanadyjskie?

Domy z drewna to inaczej mówiąc, domy budowane w technologii szkieletowej. Jeśli ktoś chce, by na jego działce odbyło się jak najmniej prac, to może jedynie zdecydować się na sam montaż gotowych już ścian budynku, które wcześniej zostaną przygotowane w fabryce. Jeśli jednak ma czas i nie będzie  to stanowiło żadnego problemu, szkielet domu, ocieplenie i wykończenie, od początku do końca może przebiegać na działce.

W zależności od tego, jaka forma zostanie wybrana, nad budową można mieć większą, bądź mniejszą kontrolę. Zaletą wyboru domu w technologii szkieletowej jest to, że takich budów podejmują się jedynie specjaliści, znający się na drewnie i na jego obróbce. Wśród takich specjalistycznych firm, znajduje się między innymi Ratajewski Domy Szkieletowe. Dzięki temu każdy ma pewność, że dom będzie bezpieczny.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ratajewski.com/
Data dodania firmy: 2020-01-24
Telefon do firmy: +48 694 079 562
Miejscowość: Rydzyna
Adres: Poniatowskiego 21
Kod pocztowy: 64-130

Źródła:
https://ratajewski.com/Dane redaktora wpisu: Aniela Głowacka


Firmy działające w tej samej branży

2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
ZIMEX SCAPA Import-Export
ul. Adama Kręglewskiego 9A
Poznań
Kominki Mikołajczak
ul. Mińska 12
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych