Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGERhttp://www.redtiger.com.pl/ - Szkoła Muay Thai Warszawa


Tajski boks zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Osoby uprawiające tę dyscyplinę sportu pod okiem fachowych instruktorów mogą liczyć na szereg korzyści. Należą do nich m.in.: umiejętność zadawania precyzyjnych ciosów i kopnięć oraz zwiększenie pewności siebie w bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem.

Zajęcia odbywają się w liceum przy ulicy Smolnej 30 w Warszawie. Bardzo dobra lokalizacja szkoły ułatwia dojazd na organizowane zajęcia komunikacją miejską, a także własnym pojazdem. Szkoła muay thai w Warszawie jest prowadzona przez rodzinę Pałysów, dla której nauka tej dyscypliny sportu jest prawdziwą pasją. Liczne sukcesy instruktorów na szczeblu międzynarodowym pozwalają na sprostanie oczekiwaniom wszystkich kursantów.

Wpływ boksu tajskiego na mięśnie
 

Muay thai to zdaniem wielu osób zalicza się do najbardziej widowiskowych sportów walki. Zdobycie typowych dla tej dyscypliny umiejętności i systematyczne uczęszczanie na treningi ma bardzo duży wpływ na mięśnie. Ich przyrost jest bardzo ważny dla osób dbających o świetny wygląd swojej sylwetki. Podczas nauki walki angażowane są różne części ciała, przez co rozbudowa mięśni jest zawsze równomierna.

Niestety nawet najlepsze maszyny dostępne na siłowniach nie pozwalają na wytrenowanie wszystkich rodzajów mięśni. Idealnym rozwiązaniem są ćwiczenia ogólnorozwojowe wykorzystywane w tej dyscyplinie sportu. Ciągły ruch pozwala na zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha, dzięki temu mięśnie tej części ciała zostają odsłonięte. Zaangażowany w ruch podczas walk muay thai jest cały korpus, co pozwala na zaliczenie boksu syjamskiego do treningu cardio.

Zajęcia osób ćwiczących ten rodzaj sportu potwierdzają, że bardzo szybko można uzyskać wyrzeźbienie grzbietu. Zawodnicy trenujący systematycznie muay thai posiadają bardzo dobrze rozwinięte mięśnie pleców, co znacznie poprawia atrakcyjność fizyczną zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nawet osoby mające problemy z koordynacją i refleksem mogą zapisać się na kursy warszawskiej szkoły RED TIGER. Zajęcia we wszystkich grupach są dostosowane do umiejętności jej członków. Treningi bardzo szybko podnoszą ogólną sprawność ciała i mają wpływ na pewność siebie.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.redtiger.com.pl/
Data dodania firmy: 2019-12-28
Telefon do firmy: 502 080 063
Miejscowość: Warszawa
Adres: Smolna 30
Kod pocztowy: 00-375

Źródła:
http://www.redtiger.com.pl/muaythai/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Boks_tajski


Dane redaktora wpisu: Leon Przybylski


Firmy działające w tej samej branży

Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo
ECOFASADA Sp. z o.o.
ul. Kołobrzeska 52K
Konstancin-Jeziorna

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych