Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

GREENHOUSE SERVICE S.C.zabudowa tarasu


Coraz chętniej ludzie decydują się na tarasy zadaszone. Dzięki temu można posiedzieć na tarasie nie tylko w ciepłe i bezwietrzne dni, ale także w dni deszczowe. Na tarasie można z powodzeniem zamontować oświetlenie. Żadna pogoda wówczas nie jest w stanie zniechęcić do siedzenia na świeżym powietrzu także w pochmurne dni. Zabudowa tarasu może być wykonana z różnych materiałów. Dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców. Oni pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Klienci rekomendowanej firmy bardzo chętnie decydują się na aluminiowe zadaszenie tarasu. Są to konstrukcje wykonywane w różnych stylach i robione na wymiar. Wszystkie zadaszenia mają konstrukcję aluminiową i mogą być pokryte, m.in.:

  • lamelami,
  • poliwęglanem,
  • hartowanym szkłem.

Większość konstrukcji jest tak pomyślana, aby można je było rozbudowywać o dodatkowe elementy. Mogą to być różne ozdoby czy też stylowe rynny. Ważnym elementem dekoracyjnym jest też oświetlenie ledowe.

Rekomendowana firma może wykonać zadaszenie w stylu klasycznym, nowoczesnym czy wiktoriańskim. Pracownicy z pewnością pomogą dobrać zadaszenie komponujące się ze stylem domu. Bardzo dużą popularnością cieszą się także zadaszenia zwijane. Można, np. na zimę zwinąć zadaszenie, dzięki czemu zachowa swoją żywotność na dłużej.

Na greenhouse-service.pl można zapoznać się z katalogiem aluminiowych zadaszeń tarasów. Są tam zaprezentowane najpopularniejsze modele, ich zdjęcia i szczegółowy opis. Jest tam, m.in.:

  1. Zadaszenie tarasu V905 – ma konstrukcję aluminiową malowaną proszkowo. Do wyboru jest kolor biały alpejski i perłowy lub szary antracytowy. Są to wytrzymałe produkty wykonane zgodnie ze standardami europejskimi.
  2. Zadaszenie tarasu V908 – może być z dachem szklanym lub z poliwęglanu. Do wyboru jest rynna okrągła lub prosta. Ta wyjątkowa konstrukcja jest bezpieczna i niezawodna. Profile aluminiowe są malowane proszkowo.
  3. Zadaszenie tarasu V918 – mające elementy w stylu wiktoriańskim. Rynny są wykonane w stylu klasycznym z ozdobnym ornamentem.

Proponowane zadaszenia są to konstrukcjami łatwymi do utrzymania w czystości. Ponadto są odporne na kurz, brud i promieniowanie UV.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://greenhouse-service.pl/
Data dodania firmy: 2019-12-11
Telefon do firmy: 504 130 489
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Kasztanowa 12
Kod pocztowy: 42-700

Źródła:
https://greenhouse-service.pl/system-bezramowy/
https://www.alukov.pl/zadaszenie-tarasu-i-ogrody-zimowe/
https://rynekinwestycji.pl/kupujemy-zadaszenie-tarasu-zwrocic-uwage/


Dane redaktora wpisu: Leon Przybylski


Firmy działające w tej samej branży

EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Fabryczna 1B
Kalety
HYDROGLOB
ul. Twarda 25
Bielsko-Biała
Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Komorowskich 29
Żywiec

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych