Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.Domy energooszczędne dolnośląskie • PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.


Domy drewniane są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych domów murowanych. Nie dość, że są one ciepłe i stosunkowo tanie, to można je stawiać o każdej porze roku. Dlatego też jest na nie coraz większy popyt. Trzeba też przyznać, że ostatnio bardzo chętnie takie domy energooszczędne budują mieszkańcy woj. dolnośląskiego. Drewniane domy budowane w konstrukcji szkieletowej poleca firma PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE. Oferuje ona drewniane budowle szkieletowe:

  • w stanie surowym
  • w stanie surowym zamkniętym
  • pod klucz.

Rekomendowana firma obsługuje swoich klientów kompleksowo. Klient może zdecydować się na całkowity projekt domu i jego wykonanie pod klucz. Firma może też wybudować dom do takiego etapu, jaki ustali z inwestorem. W projekcie zostaną uwzględnione wszystkie propozycje i oczekiwania klienta, np. projektanci tak rozplanują pomieszczenia, aby były zgodne z życzeniem klienta i jego koncepcją idealnego domu.

Polecane domki drewniane są nie tylko energooszczędne, ale są wykonane z materiałów, które w znaczący sposób wpływają na obniżenie kosztów budowy. Drewno używane do budowy domów jest poddawane ścisłej kontroli, musi być suche i sezonowane. Metraż domów może być różny i waha się od ok. 60 m2 do ok. 180 m2 i więcej. Dużym powodzeniem cieszą się domy o powierzchni ok. 100 m2. Takie domy ze względu na swoje niewielki rozmiary można postawić nawet na niewielkiej działce, co również obniży koszty budowy. Postawione domy można w przyszłości rozbudowywać, np. o dodatkowy pokój na poddaszu czy też o wiatę garażową. Wszystko będzie uwzględnione w projekcie. Proponowane obiekty drewniane świetnie komponują się w otaczającą architekturą i przepiękną przyrodą.

Przykładowe realizacje domów z drewna są zaprezentowane na stronie internetowej firmy. Budowle są pokazane na zdjęciu, a obok zamieszczono ich dane techniczne z rozrysowanym planem domu. Każdy dom zaprezentowany na stronie jest dość szczegółowo opisany.

W razie jakichkolwiek pytań warto zadzwonić pod numer 601 266 329 lub 693 643 013. Można też wysłać maila z zapytaniem. Dane kontaktowe do firmy są zamieszczone na jej stronie internetowej.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://proekoart.biz/
Data dodania firmy: 2019-07-06
Telefon do firmy: 601 266 329
Miejscowość: Wrocław
Adres: Oławska 27-29
Kod pocztowy: 50-123

Źródła:
https://proekoart.biz/domy-drewniane/Dane redaktora wpisu: Leon Przybylski


Firmy działające w tej samej branży

EPI TRADE Monika Rybińska
ul. Bursztynowa 7
Kamień
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42
Karczew
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. Horbaczewskiego 49
Wrocław

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych