Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Unity CentrumUbezpieczenie należności - co oferuje borker?


Ubezpieczenie należności jest rozwiązaniem dla firm, które pozwala im na utrzymanie płynności finansowej w razie niewypłacalności  klientów. Takie ubezpieczenie jest jednym z częściej polecanych narzędzi, które służą do ograniczenia ryzyka handlowego.

To nie jedyna zaleta skorzystania z tego typu rozwiązania. Dobry broker oferujący ubezpieczenie należności, taki jak Unity Centrum, będzie też na bieżąco informował o sytuacji finansowej kontrahentów danej firmy. Takie zabezpieczenie pozwoli też na obniżenie prowadzenia kosztów działalności - nie będzie konieczne chociażby ponoszenie kosztów windykacyjnych. Ubezpieczenie gwarantujące spływ należności pozwoli też przedsiębiorcom skupić się na innych zadaniach i obszarach rozwoju działalności.

Umowa zawiązana w ramach ubezpieczenia kredytu kupieckiego chroni klienta w momencie, gdy kontrahent, z którym współpracuje ogłosi upadłość, złoży wniosek o ogłoszenie upadłości lub gdy w jego przypadku będzie toczyło się postępowanie sanacyjne.

Warto pamiętać o tym, że składka za ubezpieczenie należności wyliczana jest indywidualnie dla każdego klienta. Rozwiązanie to jest polecane szczególnie dużym i średnim przedsiębiorstwom. Niejednokrotnie chroni ono je przed upadkiem, do którego mogą przyczynić się nieuczciwi i nierzetelni partnerzy biznesowi.

Broker, z którym można podpisać umowę w zakresie tego typu ubezpieczenia, przedstawi oferty największych zakładów ubezpieczeniowych działających w Polsce. Klient po zapoznaniu się z nimi będzie mógł wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada, a także podjąć negocjacje dotyczące chociażby parametrów kosztowych. Co istotne, broker przygotuje też czytelne porównanie wszystkich ofert, a także zarekomenduje najlepszą z nich.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.unitycentrum.pl
Data dodania firmy: 2023-12-08
Telefon do firmy: 61 307 09 30
Miejscowość: Poznań
Adres: Katowicka 61
Kod pocztowy: 61-131

Źródła:
https://www.unitycentrum.pl/ubezpieczenia-naleznosci/Dane redaktora wpisu: Ida Wróblewska


Firmy działające w tej samej branży

2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. Poniatowskiego 21
Rydzyna
ZIMEX SCAPA Import-Export
ul. Adama Kręglewskiego 9A
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych