Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Franknews.plPozew o bezumowne korzystanie z kapitału i inne kwestie ważne dla frankowiczów


Osoby, które kilkanaście lat temu zdecydowały się zaciągnąć kredyt we frankach szwajcarskich, co miało oznaczać bardzo korzystne warunki, nie mogą obecnie spać spokojnie. Nawet mając dobrą sytuację finansową i brak problemów ze spłatą rat znacznie wyższych niż zakładano, frankowicze czują się oszukani. Nic zatem dziwnego, że osoby mające takie zobowiązania zastanawiają się, jak mogą z nich wybrnąć.

Jeszcze niedawno okazało się to być niemożliwe, jednak szybko okazało się, że frankowicze mają pole do manewru. Pozwy sądowe przeciwko bankom wnoszone są coraz częściej, choć oczywiście nie każdy może się na to zdecydować. Z tego względu istotne jest, by zanim podejmie się takie działania, sprawdzić swoją sytuację, np. konsultując się z prawnikiem specjalizującym się w pomocy frankowiczom bądź samodzielnie ją zbadać. Pomocne informacje na temat tego, kto może dochodzić swych praw przed sądem i ma duże szanse na wygraną, można znaleźć na stronie franknews.pl, na portalu stworzonym specjalnie z myślą o frankowiczach. Prezentowane są tam też porady na temat tego, w jakim momencie wystąpić z wnioskiem do sądu, np., czy warto czekać na wyrok TSUE o bezumowne korzystanie z kapitału, czy też wdrożyć postępowanie niezwłocznie. Ma to ogromne znaczenie, tym bardziej że sądy często same nie widzą, jak traktować takie sytuacje, wydają zatem wyroki na bazie innych, już wydanych orzeczeń.

Z pewnością warto przeanalizować swoją sytuację i, jeśli jest to możliwe, zacząć walczyć o swój interes z bankiem, inaczej bowiem można przez znacznie dłuższy czas spłacać droższy kredyt, uiszczając wysokie raty. W dodatku nikt nie wie, ile będzie kosztował frank w przyszłości - to jedna z obaw frankowiczów. Boją się oni, że ich kredyty będą jeszcze droższe. Warto tego uniknąć, gdyż nie trzeba biernie godzić się ze swoją sytuacją.

Swoją sprawę można poprowadzić samodzielnie - jeśli ma się odpowiednią wiedzę bądź chęć do jej zdobycia, albo zgłosić się do prawnika specjalizującego się w sprawach kredytów frankowych.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.franknews.pl
Data dodania firmy: 2023-09-30
Telefon do firmy:
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
https://www.franknews.pl/czy-warto-czekac-na-wyrok-tsue-o-bezumowne-korzystanie-z-kapitalu-czy-pozwac-banku-juz-teraz/Dane redaktora wpisu: Tadeusz Konieczny


Firmy działające w tej samej branży

Sportpoint.pl
ul.
ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska
ul. Gotthardmatte 34
Schattdorf
Kancelaria Wyoming LLC
ul. Carey Avenue 2120
Cheyenne

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych