Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej GajdaLekkie buty S3 - dla kogo?


Osoby pracujące w zakładach przemysłowych są narażone na różne urazy stóp. Obuwie jest bardzo ważnym elementem ich odzieży roboczej. Ważne, by rodzaj butów ochronnych dostosowany był do charakteru danej branży. Wysokiej jakości produkty muszą być wykonane z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu zapewnią wygodę nawet podczas wielu godzin pracy. Muszą być również przewiewne, właściwie wyprofilowane i komfortowe. 

W sklepie internetowym WORKWEAR-SKLEP.PL dostępne są lekkie buty S3, które mogą być użytkowane podczas pracy przy wysokich temperaturach. Ich zaletą jest duża wytrzymałość i estetyczne wzornictwo. Doskonale odprowadzają wilgoć, co zawdzięczają podszewce z oddychającej siateczki. W trudnych warunkach dobrze sprawdzi się obuwie wyposażone w antypoślizgową podeszwę z gumy nitrylowej. Zapewnią komfort i bezpieczeństwo nawet w bardzo trudnych warunkach. Sklep oferuje różne rodzaje butów. Klienci mogą zdecydować się na modele niskie i wysokie wykonane ze skóry lub materiału softshell. W asortymencie dostępne jest również  obuwie z elementami gumowymi oraz wzmocnionymi noskami kompozytowymi lub stalowymi. Ich głównym zadaniem jest ochrona nóg i stóp przed uszkodzeniami mechanicznymi, zagrożeniami chemicznymi, oparzeniami oraz szkodliwym działaniem niskich lub wysokich temperatur. Ważne, by dobrać produkt dostosowany do rodzaju wykonywanej pracy. Dobre obuwie dobrze dopasowuje się do stóp i jest bardzo wygodne. Modele damskie i męskie oferowane są w wielu wzorach i kolorach. Są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. 

W zawodach, w których istnieje ryzyko uszkodzenia ciała, konieczne jest noszenie odzieży i obuwia roboczego. Dotyczy to zwłaszcza osób zajmujących się przemysłem. Odpowiednie ubrania i buty powinny być używane na halach produkcyjnych, w zakładach wytwórczych i magazynach. Wysokiej jakości obuwie ochronne musi być lekkie, zapewniać cyrkulację powietrza i chronić stopy przed urazami. Należy dostosować je do charakteru danego stanowiska pracy.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://workwear-sklep.pl
Data dodania firmy: 2023-07-21
Telefon do firmy: 61 853 75 32
Miejscowość: Poznań
Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b
Kod pocztowy: 61-895

Źródła:
https://workwear-sklep.pl/buty-robocze/typ/polbuty.html
https://online-center.pl/buty-robocze-s3-co-to-znaczy-klasy-ochrony-obuwia-roboczego/


Dane redaktora wpisu: Oskar Sikora


Firmy działające w tej samej branży

2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. Poniatowskiego 21
Rydzyna
ZIMEX SCAPA Import-Export
ul. Adama Kręglewskiego 9A
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych