Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

DK Doradztwo sp. z o. oCzym zajmują się biura podatkowe w Białymstoku?


Praca księgowej wiąże się z dużą odpowiedzialnością, ponieważ każdy błąd może mieć nieprzyjemne konsekwencje. Osoby pracujące na tym stanowisku podlegają odpowiedzialności społecznej i są zobowiązane do śledzenia zmian w przepisach podatkowych. Podejmują się różnych czynności, wykonywanych na rzecz klientów prywatnych, przykładowo mających problemy z wypełnieniem deklaracji PIT oraz przedsiębiorców. Wsparcie biura przekłada się na większe bezpieczeństwo biznesu, ponieważ zmniejsza ryzyko działań niezgodnych z prawem lub przesyłania pism urzędowych po terminie. Firmy tego typu realizują zlecenia na zasadzie outsourcingu.

Przedmiotem zainteresowań specjalistów są nie tylko kwestie księgowe, ale też rachunkowe oraz związane z kadrami i płacami. Współpracują oni z przedsiębiorcami, niezależnie od wielkości działalności, a część usług świadczą online. Pracownikom można zlecić szereg czynności, takich jak przeprowadzanie wyceny aktywów i pasywów, porównywanie obrotów i sald za wybrany okres, katalogowanie dokumentów oraz prowadzenie ewidencji zdarzeń gospodarczych.

Te i wiele innych usług świadczy specjalista z biura rachunkowego DK Doradztwo, którego klientami są m.in. przedsiębiorcy z Białegostoku. Biuro podatkowe, z jakim nawiązują współpracę, sprawia, że zyskują czas na inne obowiązki, w tym rozwój biznesu. Mogą oni liczyć na pomoc w wypełnianiu dokumentów przesyłanych do urzędów oraz prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów.

Na tym jednak pomoc świadczona w firmie się nie kończy, ponieważ obejmuje również wysyłanie deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego, przeprowadzanie audytów, poszukiwanie ulg podatkowych, zmniejszających koszty prowadzenia działalności oraz kontrolowanie przelewów pracowniczych.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kosacka.pl/
Data dodania firmy: 2023-04-10
Telefon do firmy: 600088449
Miejscowość: Białystok
Adres: Władysława Broniewskiego 4
Kod pocztowy: 15-792

Źródła:
https://kosacka.pl/Dane redaktora wpisu: Aurelia Szymczak


Firmy działające w tej samej branży

FunFutbol
ul. Murzynowskiego 20
Olsztyn

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych