Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

HenimaxKonwekcyjny grzejnik elektryczny – zalety i wady


Mianem konwekcyjnego grzejnika elektrycznego określa się urządzenie grzewcze zasilane prądem, które działa na zasadzie przepływu powietrza przez jego wewnętrzną komorę. Wykorzystanie tego rodzaju systemu grzewczego jest często tymczasowe.

Grzejniki elektryczne szybko nagrzewają się i są gotowe do użycia w ciągu kilku minut po włączeniu. Nie emitują szkodliwych substancji, a jedynym wymogiem do ich użytkowania jest dostęp do gniazdka. Urządzenia pracują w cichy sposób, co oznacza, że można je włączać nawet w nocy. Są one również stosunkowo tanie w porównaniu do innych rodzajów grzejników. Z drugiej strony zużywają dużo energii, co oznacza wysokie rachunki za prąd, chyba że kupujący zdecyduje się na model wyposażony w funkcje pozwalające zmniejszyć zużycie prądu. Tego typu grzejniki są również stosunkowo duże, a jednocześnie generują niskie natężenie ciepła, przez co mogą okazać się niewystarczające w większych pomieszczeniach.

Na rynku są obecne urządzenia, które łączą w sobie zalety różnych sposobów ogrzewania. Należą do nich grzejniki wykorzystujące technologię AeroFlow, czyli działające przy wykorzystaniu konwekcji i promieniowania. Są one w stanie emitować łagodne ciepło, które równomiernie rozprowadza się po całym pomieszczeniu. Zapewniają wysoką wydajność oraz są energooszczędne, a przy tym natychmiast reagują na najmniejsze zmiany temperatury w danym otoczeniu. Elektryczny grzejnik konwekcyjny w połączeniu z ogrzewaniem za pomocą podczerwieni zapewnia komfort termiczny porównywalny z centralnym systemem ogrzewania. Chcąc dowiedzieć się więcej na temat tej technologii, warto zapoznać się z ofertą sklepu Henimax. Jest to sprzedawca zapewniający szeroki wybór grzejników od cenionego  dostawcy.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://henimax.pl/
Data dodania firmy: 2023-03-11
Telefon do firmy: 534 855 222
Miejscowość: Gubin
Adres: Partyzantów 22
Kod pocztowy: 66-620

Źródła:
https://henimax.pl/ogrzewanie-konwekcyjne/Dane redaktora wpisu: Ida Wróblewska


Firmy działające w tej samej branży

Dźwigi Maciejewski
ul. Myszęcin 79
Szczaniec
Pro-Eco Karolina Kasprzak
ul. Łężyca-Budowlanych 7C
Zielona Góra

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych