Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

KOMATZ - Agregaty malarskieAgregaty malarskie - jaka firma dowozi sprzęt do Warszawy?


Zapotrzebowanie na usługi remontowo-budowlane na terenie stolicy jest bardzo duże. Mieszkańcy coraz częściej planują odświeżenie przestrzeni mieszkalnych, biurowych i przeznaczenia publicznego, starając się dbać o ich estetykę i funkcjonalność. Oznacza to, że w Warszawie dużo pracy mają szpachlarze, malarze i tynkarze. 

Firma KOMATZ POLSKA Sp. z o. o. zaprasza osoby prowadzące własną działalność gospodarczą w branży wykończeniowej do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Obejmuje ona możliwość zakupu wysokojakościowego, wielozadaniowego sprzętu, jakim jest agregat malarsko-szpachlarski. Urządzenie to pozwala na szybkie, równe i bezproblemowe pokrycie powierzchni wybranym substratem za pomocą metody natrysku pod ciśnieniem. Generowany przez dyszę strumień dociera w każdy zakamarek, co znacznie skraca czas pracy, biorąc pod uwagę fakt, że nakładanie gładzi czy farby manualnie trwałoby znacznie dłużej, a efekt z pewnością nie byłby równie zadowalający.

Zainteresowani zakupem agregatów malarskich mieszkańcy Warszawy mogą zamówić odpowiedni model, nie przepłacając, gdyż propozycja wspomnianego dostawcy jest atrakcyjna finansowo. Dostępne w sprzedaży urządzenia cechuje także niewielki rozmiar. Nie ważą dużo, dzięki czemu można nimi dowolnie manewrować i utrzymywać stabilnie w rękach nawet podczas wielogodzinnej pracy. 

Firma realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. Zachęca do indywidualnego kontaktu poprzez formularz online, który można znaleźć na stronie dostawcy, i przedstawienia personalnych oczekiwań, jeśli chodzi o zakres możliwości agregatów. Proponowany sprzęt nadaje się do bezpiecznego i pozwalającego uzyskać oczekiwane rezultaty nakładania różnego rodzaju produktów, począwszy od gładzi, poprzez szpachlę, bazę pod farbę, aż po sam kolor. Można zakupić też model, którym łatwo jest umieścić w wybranym miejscu równą warstwę uszczelniacza, na przykład pianki poliuretanowej.

Kadra firmy zaprasza też do współpracy przedstawicieli hurtowni remontowo-budowlanych oraz właścicieli sklepów z tematycznym wyposażeniem. Mogą oni podjąć się dystrybucji agregatów w swoich punktach na terenie stolicy. To warta przemyślenia decyzja, gdyż dzięki temu mają możliwość wzbogacenia asortymentu o wartościowe, przydatne akcesoria, które można zaproponować klientowi wraz z gwarancją producenta. 


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.komatz.pl/
Data dodania firmy: 2023-03-02
Telefon do firmy: 814714042
Miejscowość: Lublin
Adres: aleja Warszawska 150
Kod pocztowy: 20-824

Źródła:
https://www.komatz.pl/gdzie-kupic/mazowieckie/Dane redaktora wpisu: Dagmara Kaczmarczyk


Firmy działające w tej samej branży

INTINITO
ul. Tarasowa 4
Lublin
Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek
ul. Janowska 66a
Lublin
Ubezpieczenia Paulina Wilczak
ul. Okrzei 2
Lublin

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych