Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.Latarka czołowa – na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego urządzenia?


Każdy, kto wybiera się w góry, niezależnie, czy chodzi o wędrówkę po szlakach, wspinaczkę na płaskich ściankach, czy eksplorację jaskiń, powinien zaopatrzyć się w porządny sprzęt. Wśród szczególnie polecanych przez profesjonalistów elementów ekwipunku należy wymienić latarkę czołową. Jak wybrać odpowiedni model?

Pierwszą ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest ilość emitowanego światła. Jeśli dana osoba nie planuje nocnych wycieczek, a jedynie chce być przygotowana na wypadek przedłużającego się powrotu ze szlaku, wystarczy, aby zainwestowała w czołówkę o mocy 100-200 lumenów. Takie urządzenie pozwoli na oświetlenie drogi pod nogami. Natomiast turyści udający się na nocną eksplorację powinni zainwestować w egzemplarz mający około 300 lumenów. W przypadku grotołazów najlepiej wybrać najmocniejszą dostępną latarkę. Profesjonaliści wybierają najczęściej sprzęt generujący 500 i więcej lumenów. Niektóre urządzenia posiadają regulację natężenia światła, więc mogą być wykorzystane do różnych aktywności. Dobrym pomysłem jest kupno sprzętu mającego tryb rozproszonego i skupionego światła. Kolejnym ważnym parametrem jest maksymalny dystans świecenia. Aby dobrze oświetlić najodleglejsze elementy, warto wybrać model o dystansie sięgającym 100 metrów. Należy także pamiętać o sprawdzeniu pojemności akumulatora (minimum 30 godzin). Latarka czołowa powinna być lekka, dobrze przylegać do czoła, a pasek nie podrażniać skóry.

Świetnej jakości wyposażenie wspinaczkowe dla amatorów i profesjonalistów można znaleźć na stronie internetowej amc.com.pl. Przedsiębiorstwo oferuje czołówki rozpoznawalnych w branży producentów, np. marki Petzl. Produkt został wykonany z najwyższej klasy materiałów.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.amc.com.pl/
Data dodania firmy: 2023-02-18
Telefon do firmy: 605043435
Miejscowość: Mników
Adres: Mników 389
Kod pocztowy: 32-084

Źródła:
https://amc.com.pl/PETZL/Sport/Oswietlenie_4.htmlDane redaktora wpisu: Marika Jaworska


Firmy działające w tej samej branży

Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64
Kraków
PROogrodzenia
ul. . .
Gorlice
Qubaglass
ul. Orkana 18B
Rabka-Zdrój

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych