Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

BUD-MIXDo jakich prac można wykorzystać agregat szpachlarski GTech Ranger?


Przedsiębiorstwa zajmujące się wykończeniem wnętrz bardzo często szukają wysokiej jakości urządzeń pozwalających na przyspieszenie i ułatwienie prac tynkarskich i malarskich. Dysponując odpowiednim urządzeniem, można obsłużyć większą liczbę klientów i sprawić, że będą oni zadowoleni z wysokiej jakości usług. Co prawda sprzęt tego typu trochę kosztuje, jednak wziąwszy pod uwagę fakt, że można wykonać więcej zleceń w krótszym czasie, warto zdecydować się na taką inwestycję, ponieważ szybko się ona zwróci.

Jednym z takim z takich urządzeń, które warto mieć w każdej firmie zajmującej się wykończeniami jest agregat do szpachlowania. Można je znaleźć w hurtowni Sklepbudowlanca.pl specjalizującej się nie tylko w materiałach, ale także w narzędziach i elektronarzędziach. Jest tam m.in. agregat GTech Ranger 1957 firmy Komatz, pozwalający pracować na dwa pistolety. Wyposażony jest w bezszczotkowy, wytrzymały silnik, a nad pracą sprzętu czuwa "Inteligent box", czyli elektroniczna kontrola czasu pracy, ciśnienia, precyzji szpachlowania i malowania.

To urządzenie niezwykle wydajne i energooszczędne, które samoczynnie się wyłącza w razie przeciążenia. Ten agregat szpachlarski przystosowany jest do narzucania najcięższych materiałów. Pozwala nie tylko na szpachlowanie, ale także na malowanie ścian różnymi farbami. Ma pięcioletnią gwarancję na silnik i trzyletnią na płytę główną, przekładnię i cylinder pompy. To hydrodynamiczny, bezpowietrzny sprzęt na wózku, dlatego z łatwością można go przemieszczać. W komplecie są:

  • wąż o długości 15 m,
  • końcówka biczowa,
  • pistolet,
  • dysze i osłona dyszy,
  • płyn smarujący,
  • przedłużka,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • certyfikat CE.

W ofercie jest wiele agregatów sprawdzających się w różnych pracach.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklepbudowlanca.pl/
Data dodania firmy: 2023-02-14
Telefon do firmy: 790 260 407
Miejscowość: Skawina
Adres: Torowa 16c
Kod pocztowy: 32-050

Źródła:
https://sklepbudowlanca.pl/elektronarzedzia/agregat-malarsko-szpachlarski-gtech-rangerDane redaktora wpisu: Marika Jaworska


Firmy działające w tej samej branży

Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64
Kraków
PROogrodzenia
ul. . .
Gorlice
Qubaglass
ul. Orkana 18B
Rabka-Zdrój

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych