Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Bar JędruśJaką restaurację w Tarnobrzegu warto odwiedzić?


Właściciele restauracji i kucharze coraz częściej proponują klientom w całym kraju potrawy pochodzące z różnych zakątków świata. Nie brakuje wśród nich dań kuchni azjatyckiej, włoskiej, hiszpańskiej czy francuskiej. Ludzie sięgają po owoce morza, orientalne rodzaje mięs i dodatków. Niemniej jednak cały czas największą popularnością cieszą się potrawy, które nawiązują do tradycyjnej kuchni polskiej. Lokale serwujące pyszne polskie jedzenie można spotkać w całym kraju. 

W województwie podkarpackim jednym z takich lokali jest Bar Jędruś. Na kulinarnej mapie regionu znajduje się już od wielu lat. Tysiące klientów poznało już smak tradycyjnego schabowego, mielonego i gołąbków. Mieszkańcy miasta i okolic nie wyobrażają sobie obiadów bez ulubionych pierogów, które cały czas znajdują się w menu. Można w nich znaleźć kapustę, pieczarki, mięso, truskawki i ser. Oprócz tego w zamówieniach często pojawiają się naleśniki w kilku wersjach. Szczególnie popularne są te z dodatkiem jabłek. 

Restauracja mieszcząca się w Tarnobrzegu oferuje także zupy bazujące na polskich składnikach. Wśród nich jest tradycyjny żurek, w którym nie może zabraknąć różnych rodzajów kiełbasy, boczku oraz jajka. To wszystko jest przyprawione dużą ilością majeranku. Danie powstaje przy wykorzystaniu naturalnego zakwasu, który jest przygotowywany na miejscu. Dużym powodzeniem w menu cieszy się rosół z makaronem. Wielu klientów twierdzi, że lepszego nigdy w życiu nie jadło.

Większość składników jest dostarczana przez lokalnych rolników i hodowców. Półprodukty są świeże i pozbawione ulepszaczy smakowych, a smak gotowych dań jest zawsze identyczny. Gotowe potrawy możesz zjeść w barze lub zamówić z dostawą do swojego domu. 


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.barjedrus.pl
Data dodania firmy: 2023-02-03
Telefon do firmy: 15 814 14 14
Miejscowość: Tarnobrzeg
Adres: Elizy Orzeszkowej 1a
Kod pocztowy: 39-400

Źródła:
https://www.barjedrus.pl/Dane redaktora wpisu: Ida Wróblewska


Firmy działające w tej samej branży

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Lwowska 120
Rzeszów
ZRR i ZEKiRZ Jeziorek Dziubek
ul. Medynia Łańcucka 207
Medynia Głogowska
Decormint
ul. Zaczernie 190
Zaczernie

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych