Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

SpecShop.plKuchenki turystyczne - rodzaje i zastosowanie


Podstawą osób udających się na pola campingowe lub wyprawy do lasu jest zaopatrzenie się w przydatne akcesoria. Zalicza się do nich nie tylko śpiwory, karimaty, naczynia i sztućce, ale też przenośne kuchenki. Są to sprzęty o małych gabarytach, umożliwiające przygotowywanie ciepłych posiłków. Różnią się od siebie wymiarami, rodzajem paliwa, ceną oraz sposobem przenoszenia. Przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą tego typu urządzeń jest SpecShop. Od lat dostarcza ono sprawdzone produkty, wykorzystywane także przez survivalowców, które odnajdują się w najtrudniejszych warunkach i są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie niszczą się pod wpływem nacisków czy silnych wstrząsów.

Do najchętniej zamawianych zalicza się gazowe kuchenki turystyczne, wyposażone w lekkie palniki oraz wężyki. Odznaczają się kompaktowymi wymiarami, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w plecaku. Doskonale spisują się zimą i zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Alternatywą są modele na paliwo stałe, nieocenione u osób chcących uniknąć konieczności kupowania butli z gazem oraz modele spirytusowe bądź wielopaliwowe, zasilane ropą, benzyną, gazem lub naftą.

Kuchenki powinny być stabilne i jednocześnie lekkie, tak by ich przenoszenie z miejsca na miejsce nie wiązało się z dyskomfortem. Modele renomowanych producentów są sprzedawane w pokrowcach ochronnych, a ponadto odznaczają się trwałością i sprawnym pozbywaniem się zabrudzeń. To łatwe w obsłudze sprzęty nieocenione na biwakach oraz wszędzie tam, gdzie dostęp do kuchni mógłby być utrudniony lub niemożliwy. Wspomniane przedsiębiorstwo proponuje gazowe kuchenki składane z mocnymi palnikami, które są wysyłane do klientów w polimerowym etui.

Wszystkie modele spełniają rygorystyczne normy, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne. Współpracują one z adapterami, co sprawia, że mogą być podłączane do butli gazowych. Do ich zalet zalicza się także obecność regulatorów płomieni ze składanym chwytem oraz elementów ze stali nierdzewnej, na której nie pojawia się korozja. W katalogu firmy znajduje się też szereg innych artykułów wartych uwagi. Są to między innymi:

  • wielofunkcyjne zegarki wojskowe,
  • kubki termiczne oraz termosy,
  • płachty biwakowe,
  • karimaty, namioty i śpiwory,
  • wodoszczelne torby,
  • kompasy,
  • apteczki turystyczne,
  • zapalniczki,
  • hamaki,
  • preparaty na insekty.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.specshop.pl
Data dodania firmy: 2023-01-27
Telefon do firmy: 533 372 997
Miejscowość: Poznań
Adres: Kościuszki 114
Kod pocztowy: 61-717

Źródła:
https://www.specshop.pl/kuchenki-turystyczneDane redaktora wpisu: Borys Kołodziej


Firmy działające w tej samej branży

Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. Poniatowskiego 21
Rydzyna
ZIMEX SCAPA Import-Export
ul. Adama Kręglewskiego 9A
Poznań
Kominki Mikołajczak
ul. Mińska 12
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych