Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Ebi Sushi PiastówSushi w Nadarzynie - z jakiej restauracji zamówić?


Sushi to popularne danie kuchni japońskiej, uwielbiane przez wielu Polaków, które składa się z ryżowych rolek z surową, nieco rzadziej grillowaną rybą. Niektórzy przygotowują je samodzielnie w zaciszu własnego domu, jednak wymaga to wiedzy, dużych ilości wolnego czasu oraz zaopatrywania się w szereg składników, które nie zawsze są dostępne w osiedlowych sklepach. Nic więc dziwnego, że znaczna część z nich odwiedza chętnie restauracje specjalizujące się w daniach japońskich. Jedną z nich jest Ebi Sushi, czyli lokal proponujący zróżnicowane menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zatrudnieni w niej sushi masterzy korzystają wyłączenie ze składników doskonałej jakości, pochodzących od zaufanych dostawców, które wyróżniają się doskonałym smakiem.

Na sushi decydują się mieszkańcy Nadarzyna chcący spróbować czegoś nowego. Otrzymują oni możliwość dowozu wybranych przez siebie zestawów pod wskazany adres, dzięki czemu osobiste udawanie się do lokalu nie jest koniecznością. Dania, jakie na nich czekają, bywają nieocenione w trakcie spotkań w większym gronie. Interesują się nimi organizatorzy domówek, którzy nie chcą poświęcać czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków oraz chcący zaskoczyć gości czymś smacznym i estetycznie podanym.

Sushi je się bambusowymi pałeczkami, nieco rzadziej palcami. Rolki należy wkładać w całości do ust, po uprzednim zamoczeniu w sosie sojowym. Zestawy przygotowywane przez sushi masterów zawierają także wasabi, czyli japoński chrzan o charakterystycznym i intensywnie zielonym odcieniu, który jest dość ostry oraz marynowany imbir, służący do oczyszczania kubków smakowych. Poszczególne kawałki bazują na lepkim ryżu, dzięki czemu nie rozsypują się podczas chwytania pałeczkami.

Składnik ten jest źródłem łatwo przyswajalnych przez organizm węglowodanów oraz witamin z grupy B. Mogą go spożywać osoby będące na diecie, a to za sprawą małej kaloryczności. Na uwagę zasługują także świeże ryby, takie jak łosoś bądź tuńczyk, będące źródłem kwasów Omega-3 i Omega-6, jak i nori, czyli wodorosty okalające rolki i zawierające jod, białko oraz witaminę A. Niektóre restauracje serwują sushi z aromatycznymi grzybami i tofu, czyli smacznym zamiennikiem mięsa. Można je spożywać na miejscu, odbierać osobiście w ustalonej wcześniej godzinie lub zamawiać do domu, biura, bądź w inne miejsce.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ebi-sushi.pl
Data dodania firmy: 2023-01-23
Telefon do firmy: 515 431 888
Miejscowość: Piastów
Adres: Warszawska 43
Kod pocztowy: 05-820

Źródła:
https://www.ebi-sushi.pl/informacje/sushi-nadarzynDane redaktora wpisu: Borys Kołodziej


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych