Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

InoplexProducent ławek miejskich - co znajduje się w jego ofercie?


Na funkcjonalność i komfort przebywania w przestrzeniach publicznych wpływa szereg elementów, a jednym z nich jest mała architektura. To nic innego jak pomniki, fontanny, tablice ogłoszeniowe czy stojaki rowerowe, zachęcające do korzystania z jednośladów i zmniejszające ryzyko ich kradzieży. Konstrukcje tego typu powinny być jak najtrwalsze, tak by nie ulegały uszkodzeniom na skutek częstej eksploatacji czy działania czynników atmosferycznych. Z tego względu produkuje się je ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, aluminium, na którym nie pojawia się korozja oraz zaimpregnowanego drewna. Ich sprzedażą zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Inoplex. Jest to znany i ceniony producent oferujący ławki miejskie, czyli praktyczne siedziska, dzięki którym można odpocząć na świeżym powietrzu.

Elementy małej architektury powinny wpasowywać się w otoczenie, w jakim się znajdują i tworzyć z nim spójną całość. Z tego względu tak ważna jest kolorystyka oraz rodzaj materiałów wykorzystanych na etapie produkcyjnym. Za najtrwalszy uznaje się beton, który nie chłonie wody i jest niepodatny na pękanie pod wpływem ujemnych temperatur. Niekiedy bywa zastępowany metalem, którego zaletą jest łatwość utrzymania w czystości.

Wspomniana firma dba zarówno o design, jak i wygodę użytkowania produktów, co sprawia, że ławki, jakie proponuje, są chętnie zamawiane. Można je umieszczać w pobliżu ścieżek rowerowych i skwerów, w parkach oraz na placach zabaw. Klienci chwalą sobie zwłaszcza modele z oparciem, zapewniające maksimum komfortu oraz z drewnianymi elementami, które prezentują się bardzo stylowo. Różnią się one od siebie szerokością siedzisk, kształtem oraz wagą.

Ławki sprawdzają się w zatłoczonych metropoliach, ponieważ umożliwiają odpoczynek pod chmurką. Korzystają z nich chętnie rodziny z dziećmi, seniorzy, kobiety w ciąży, studenci i nie tylko. Dają szansę wypicia kawy, zjedzenia przekąsek czy czytania książek w warunkach plenerowych. Do tego typu siedzisk można dokupywać kosze na odpady, zmniejszające ryzyko zaśmiecania przestrzeni. Część z nich jest wyposażana w niewielkie popielniczki i ma praktyczne daszki, zabezpieczające przed przedostawaniem się wody do pojemników, co prowadziłoby do namakania śmieci oraz gnicia. Można je przytwierdzać do podłoża za pomocą wkrętów, dzięki czemu ryzyko przewrócenia ich na skutek wiatru jest równe zeru.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://inoplex.pl/
Data dodania firmy: 2023-01-27
Telefon do firmy: +48 22 460 54 30
Miejscowość: Warszawa
Adres: Przewodowa 40
Kod pocztowy: 04-874

Źródła:
https://inoplex.pl/produkty/lawkiDane redaktora wpisu: Leon Przybylski


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych