Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Emultipolisa sp. z o.o.Czym jest ubezpieczenie OC wykupywane przez kierowców w Andrespolu?


Każdy właściciel pojazdu mechanicznego jest zobowiązany do wykupienia obowiązkowej polisy, chroniącej finanse w razie nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak kolizje drogowe, powodzie czy pożary. Ubezpieczenia komunikacyjne, bo o nich mowa, są zaliczane do ubezpieczeń majątkowych, a reguluje je kodeks cywilny. Koncentrują się nie tylko na autach osobowych, ale też ciężarowych oraz motocyklach. Kierowcy opłacający polisy nie martwią się finansowymi skutkami przewinień, ponieważ ewentualne koszty ponosi towarzystwo ubezpieczeniowe, z jakim współpracują. Tym wartym uwagi jest przedsiębiorstwo Emultipolisa, proponujące polisy w konkurencyjnych cenach.

Z firmą kontaktują się mieszkańcy Andrespola, chcący wykupić OC, które obowiązuje od chwili rejestracji pojazdu. Cena pakietów zależy między innymi od parametrów samochodu, w tym roku produkcji oraz danych jego właściciela. Ubezpieczenie, o jakim mowa, bywa nieocenione zawsze wtedy, gdy w wyniku kolizji ucierpią pozostali uczestnicy ruchu drogowego. Dzięki niemu klienci nie ponoszą wydatków związanych z rehabilitacją poszkodowanych, wizytami w placówkach medycznych czy wypłacaniem renty, jeżeli wypadek uniemożliwia podejmowanie dalszej aktywności zawodowej.

Dysponowanie polisą OC jest jedynym wymogiem stawianym kierowcom. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykupywali oni dodatkowe pakiety, takie jak ubezpieczenie AC, nazywane Autocasco. Zabezpiecza ono auta przed zdarzeniami losowymi i kradzieżami, które wymagają zgłoszenia policji. Niektórzy decydują się też na NNW, czyli ubezpieczenie od następstw od nieszczęśliwych wypadków, koncentrujące się na ochronie zdrowia kierowcy lub pasażerów. Obejmuje ono zarówno sytuacje mające miejsce podczas prowadzenia pojazdu, jak i w trakcie wysiadania lub załadunku.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.emultipolisa.com.pl
Data dodania firmy: 2022-12-31
Telefon do firmy: 501 864 146
Miejscowość: Andrespol
Adres: Rokicińska 125b
Kod pocztowy: 95-020

Źródła:
http://www.emultipolisa.com.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne-oc-i-ac/Dane redaktora wpisu: Dawid Szymczak


Firmy działające w tej samej branży

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk
ul. Al.Kościuszki 71
Łódź
ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA
ul. Piaskowa 138
Tomaszów Mazowiecki
wyprawkowy
ul. Słoneczna 37
Brzeziny

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych