Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

INTERSNOW – snowboardowy sklep internetowyDeska snowboardowa - czym różnią się od siebie poszczególne modele?


Snowboard to wymagająca dyscyplina przynosząca wiele satysfakcji. Podstawą jest umiejętne balansowanie ciałem oraz dysponowanie odpowiednim sprzętem, który powinien być przeznaczony do określonego stylu jazdy. Deski dostępne w sklepach mają różne profile. Zalicza się do nich między innymi rocker, camber oraz hybrid. Pierwsze z nich są uznawane za uniwersalne, ponieważ sprawdzają się na rozmaitych trasach i gwarantują mnóstwo swobody. Drugie stanowią częsty wybór u średniozaawansowanych osób, natomiast trzecie, jak wskazuje nazwa, są połączeniem dwóch poprzednich typów. Z reguły najbardziej problematyczny jest zakup deski dla najmłodszych, którzy szybko rosną, przez co sprzęt wymaga częstej wymiany. W takiej sytuacji warto stawiać na modele o mniej więcej 15 centymetrów krótsze od wzrostu dziecka.

Zarówno długość, jak i szerokość deski powinna być dobierana z uwzględnieniem wagi oraz wzrostu przyszłego użytkownika. Warto pamiętać, że tabele rozmiarów są różne dla kobiet i mężczyzn, dlatego w razie wątpliwości, można zasięgnąć rady u obsługi sklepu. Firmą proponująca tego typu sprzęty jest Intersnow. Kieruje ona ofertę do początkujących oraz doświadczonych snowboardzistów, chcących zapewnić sobie maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Czekają na nich także ubrania sportowe, gwarantujące ciepło i przewiewność, jak i różnego rodzaju akcesoria, takie jak gogle lub kaski.

Każda deska snowboardowa tej firmy ma stosowane atesty i odznacza się niepodatnością na uszkodzenia mechaniczne. Produkty te sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach i są zamawiane między innymi przez miłośników freerid’u. Jest to styl dla osób ceniących sobie niezależność i preferujących dziksze trasy, takie jak porośnięte zbocza z grubą warstwą puchu. Za najbardziej widowiskowy uznaje się jednak freeride, czyli styl koncentrujący się na zjazdach po poręczach czy torach przeszkód.

Mówiąc o stylach jazdy, nie sposób nie wspomnieć o Allmountain. Bazuje on na spokojniejszej i zachowawczej jeździe, co pozwala czuć się bezpiecznie podczas pokonywania pierwszych w życiu kilometrów na desce. Regularne uczęszczanie na stoki poprawia koordynację ruchową i pomaga cieszyć się nienaganną kondycją. Snowboardziści nie mają problemów z zachowaniem równowagi i cieszą się nienagannie funkcjonującym układem odpornościowym.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://intersnow.pl
Data dodania firmy: 2022-12-20
Telefon do firmy: 22 824 31 73
Miejscowość: Warszawa
Adres: Głogowska 46
Kod pocztowy: 01-743

Źródła:
https://intersnow.pl/pl/41-deski-snowboardoweDane redaktora wpisu: Aurelia Szymczak


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych