Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

madexkasy.plTerminal płatniczy - cena, funkcje, rodzaje i inne informacje


Obecnie terminale płatnicze stanowią podstawowe wyposażenie niemalże każdego przedsiębiorstwa. I nic dziwnego, ponieważ płacenie kartą czy telefonem jest o wiele szybsze w porównaniu do płacenia gotówką, co zmniejsza ryzyko pojawiania się długich kolejek do kas. Odpowiednio dobrane urządzenia gwarantują wygodę użytkowania i bezproblemową obsługę. Chronią też przed pomyłkami podczas wydawania reszty i sprawdzają się, gdy w kasie brakuje drobnych. Zainteresowani wybierają spośród urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Pierwsze z nich wymagają dostępu do sieci oraz stałego zasilania prądem. Można je podłączać do komputerów, kas fiskalnych, PIN-padów lub czytników kodów kreskowych. Natomiast modele mobilne są wyposażane w akumulatory, które nie potrzebują częstego ładowania, dzięki czemu mogą być używane wszędzie. Niektóre łączą się z siecią 3G i mogą obsługiwać dwie karty SIM jednocześnie.

W sklepach spotykane są z reguły urządzenia stacjonarne, gwarantujące ciągłość pracy. Oferują one kilka standardów komunikacyjnych i odznaczają się prostotą obsługi, niepodatnością na zniszczenia, szybkością dokonywania transakcji oraz możliwością zintegrowania z systemami kasowymi. Terminale powodują, że sklepy sprawiają wrażenie nowoczesnych, przez co stają się bardziej atrakcyjne w oczach klientów. To świetne rozwiązanie w przypadku:

  • lokali gastronomicznych,
  • supermarketów,
  • małych sklepów spożywczych,
  • hurtowni.

Szeroki wybór opisywanych urządzeń udostępniono w ofercie firmy Madex. Jest to zaufane przedsiębiorstwo proponujące niezawodne urządzenia w korzystnych cenach. Każdy terminal płatniczy zaprezentowany w katalogu cechuje się małymi wymiarami, wieloma przydatnymi funkcjami oraz niewielkim ryzykiem pojawiania się uszkodzeń.  


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://madexkasy.pl/
Data dodania firmy: 2022-11-07
Telefon do firmy: 660 186 000
Miejscowość: Warszawa
Adres: Aleja Witosa 31
Kod pocztowy: 00-710

Źródła:
https://madexkasy.pl/produkty/terminale-platnicze/Dane redaktora wpisu: Ida Wróblewska


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych