Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Solis OdszkodowaniaSkup odszkodowań OC - na czym polega?


Posiadanie ubezpieczenia komunikacyjnego OC jest w Polsce obowiązkowe i chroni w szczególności osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych. Dzięki wykupionym polisom można ubiegać się o wypłatę stosownego odszkodowania bezpośrednio od towarzystwa ubezpieczeniowego. W sytuacji, gdy sprawca nie miał OC, cała sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. 

Niestety w wielu przypadkach ubezpieczyciel wypłaca mocno zaniżoną sumę, która absolutnie nie pokrywa kosztów naprawy wszystkich poniesionych szkód majątkowych. Osoby poszkodowane w takich sytuacjach często nawet nie wiedzą, w jaki sposób mogą zawalczyć o swoje prawa, ubiegając się o dopłatę do odszkodowania. Co ważne, tego typu działania można podjąć nawet do 3 lat od dnia wypłaty odszkodowania z OC. 

Kancelaria Solis Odszkodowania prowadzi skup odszkodowań OC wraz z natychmiastową wypłatą wyliczonej kwoty. Kalkulacje są prowadzone na podstawie dokumentów oraz informacji przedstawionych przez ofiarę wypadku. Pracownicy dokonują stosownej analizy i wypłacają sumę adekwatną do faktycznie poniesionych szkód. Klient zobowiązany jest do podpisania stosownej umowy, która upoważnia pracowników kancelarii do prowadzenia dalszych rozmów z ubezpieczycielem. W razie potrzeby prawnicy wkraczają na drogę sądową, aby odzyskać należne pieniądze z OC. Jednak dzięki skorzystaniu z usługi odkupu odszkodowania klient nie musi już uczestniczyć w dalszych krokach i cała sprawa nie jest już z nim powiązana. Najważniejsze, aby przedłożyć w kancelarii wszystkie potrzebne dokumenty, takie jak m.in. faktury za naprawę pojazdu czy wycena samochodu przeprowadzona przez rzeczoznawcę. Z usług można skorzystać również, gdy klient spłaca leasing lub kredyt samochodowy.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://akcjaszkody.pl/
Data dodania firmy: 2022-09-05
Telefon do firmy: +48793520274,
Miejscowość: Lubin
Adres: Cedyńska 10
Kod pocztowy: 59-300

Źródła:
https://akcjaszkody.pl/odkup-odszkodowania/odkup-odszkodowania-oc/Dane redaktora wpisu: Marika Jaworska


Firmy działające w tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29
Wrocław
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
EPI TRADE Monika Rybińska
ul. Bursztynowa 7
Kamień

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych