Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Pizza LidisGdzie zamówić najlepszą pizzę we Wrocławiu?


Podobnie jak szampan czy czekolada pizza jest dobra na co dzień i od święta, w zimie oraz latem, spożywana w pełni słońca na świeżym powietrzu, jak i przy płonącym w jadalni kominku w deszczową pogodę, samotnie i w towarzystwie, na ślubie i podczad stypy, w dobrym nastroju i w melancholii, do piwa lub do coli czy lemoniady. Powodów, dla których warto jeść pizzę jest mnóstwo, choć tak naprawdę nie potrzeba mieć do tego żadnego pretekstu. Mogą po nią sięgać łasuchy i osoby na diecie, kobiety i mężczyźni, młodzi i starzy, weseli i ponuracy. Pizza stoi ponad podziałami rasowymi, etnicznymi, wiekowymi, płciowymi, religijnymi, politycznymi, a nawet gatunkowymi. Znacznie częściej łączy niż dzieli, choć być może mieszkańcy Rzymu i Neapolu mogliby mieć na ten temat inne zdanie; przecież w ostateczności kibice AS Romy i SSC Napoli nierzadko jadają w tych samych pizzeriach.

Podawana w Lidis pizza jest równie dobra, jak te, które serwuje się w pizzeriach na rzymskiej Via Vittorio Emmanuele i wokół Piazza Venezia czy neapolitańskiej Via Toledo, choć znawcy twierdzą, że we Wrocławiu jest nawet lepsza! Jak jest w rzeczywistości, każdy może przekonać się sam, odwiedzając lokal na Kwiskiej. Spotka się tu z bajeczną obsługą i smakiem, jakiego próżno szukać w innych barach. 

Jeżeli masz jeszcze wątpliwości, przyjdź do lokalu lub zamów produkt z dostawą do domu, a szybko odkryjesz, dlaczego pizza przyrządzana w restauracji na Kwiskiej jest uważana za najlepszą pizzę we Wrocławiu. Bez względu na to, czy szukasz pomysłu na obiad, imprezę ze znajomymi, posiłek podczas przerwy w pracy, wystarczy jeden telefon, a pizza zostanie dostarczona pod wskazany przez ciebie adres tak szybko, że sam będziesz zdziwiony, iż zajęło to tak niewiele czasu. To dlatego, że dowiozą ją do ciebie dostawcy dysponujący specjalnymi, superszybkimi skuterami, wyposażonymi w turbo napęd. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w Śródmieściu, na Krzykach, Psim Polu czy Grabiszynie. Klienci ze wszystkich dzielnic mogą liczyć na równie sprawną obsługę. Kurierzy, jak już się rozpędzą, mogliby zapewne dotrzeć w ekspresowym tempie nawet do Nysy czy Kłodzka, ale póki co, działają tylko w granicach administracyjnych miasta. Smakosze spoza Wrocławia mogą sprawdzić smak legendarnej pizzy bezpośrednio w lokalu podczas wizyty w tym mieście.  


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.pizzalidis.pl
Data dodania firmy: 2022-08-16
Telefon do firmy: 794 910 109
Miejscowość: Wrocław
Adres: Kwiska 11A
Kod pocztowy: 54-210

Źródła:
https://www.pizzalidis.pl/Dane redaktora wpisu: Leon Przybylski


Firmy działające w tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29
Wrocław
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
EPI TRADE Monika Rybińska
ul. Bursztynowa 7
Kamień

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych