Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

WOLSTALJaka firma podejmuje się projektowania hal stalowych?


Prowadzenie gospodarstwa rolnego lub hodowli wymaga corocznie sporych inwestycji. Sporym problemem wielu rolników i hodowców jest kwestia braku miejsca na młody inwentarz oraz na nadwyżkę plonów. Kłopotliwe też jest garażowanie maszyn rolniczych na świeżym powietrzu. Narażone na zmienną aurę sprzęty szybko się niszczą, co generuje dodatkowe koszty. Mogą być też łatwo skradzione lub celowo uszkodzone.

Coraz więcej osób, starając się sprostać potrzebom gospodarstwa, decyduje się na postawienie krytych konstrukcji ze stali, które można szybko zdemontować, kiedy przestają już być potrzebne. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze i szybsze w realizacji niż budowa budynku murowanego. Daje też wiele możliwości aranżacji. Hala może mieć formę otwartą, półotwartą bądź też stanowić strefę zamkniętą, z możliwością wejścia lub wjazdu poprzez specjalnie wykrojone drzwi. Istnieje opcja doświetlenia wnętrza poprzez zastosowanie otworów okiennych na odpowiedniej wysokości. Personalizacja może też oznaczać uszczelnienie ścian i zamontowanie wewnątrz systemu grzewczego oraz odprowadzającego nieczystości. 

Zarówno projektowanie, jak i montaż hal stalowych należy zlecić profesjonaliście. Choć sama konstrukcja nie wydaje się skomplikowana, to wymaga dokładnym przeliczeń w zakresie udźwigu szkieletu oraz upewnienia się, że słupki podporowe znajdują się w odpowiednim miejscu. Weryfikacja poszczególnych parametrów przez kompetentną osobę z dyplomem inżyniera to gwarancja, że hala się nie zawali i nie będzie generować zagrożenia dla ludzi, zwierząt oraz dobytku.

Firmą, której kadra podejmuje się projektowania hal stalowych oraz montażu poszczególnych elementów jest marka WOLSTAL z Poznania. W gestii zatrudnionych pracowników jest także produkcja części składowych konstrukcji. Oferta obejmuje także niezbędne wzmocnienia w przypadku zagospodarowania znacznej przestrzeni. Realizator jest w stanie przygotować personalizowany projekt całego szkieletu oraz jego wykończenia, uwzględniający potrzeby zlecającego.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.wolstal.com/
Data dodania firmy: 2022-08-09
Telefon do firmy: +48 613 071 111
Miejscowość: Poznań
Adres: Obornicka 330
Kod pocztowy: 60-689

Źródła:
https://www.wolstal.com/oferta/konstrukcje-stalowe/Dane redaktora wpisu: Marika Jaworska


Firmy działające w tej samej branży

Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. Poniatowskiego 21
Rydzyna
ZIMEX SCAPA Import-Export
ul. Adama Kręglewskiego 9A
Poznań
Kominki Mikołajczak
ul. Mińska 12
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych