Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

IC PartnerGdzie dostać klimatyzatory w Legnicy?


Ogrzewanie i klimatyzacja pozwalają na zapewnienie komfortowych warunków w pomieszczeniach mieszkalnych o każdej porze roku. Jak jednak pogodzić tego rodzaju instalacje z ekologicznym trybem życia? Stosując zaawansowane technologie, dolnośląska firma była w stanie stworzyć ofertę przyjazną środowisku i promującą ideę czystego powietrza. 

Wykonawca ergonomicznych instalacji klimatyzacyjnych, jako ich autoryzowany monte, współpracuje z wieloma dużymi podmiotami, do których należą m.in. Panasonic, Rotenso, Ande, Aux, Daikin, Gree, Hewalex, Hitachi, LG, Netsu. Od wielu lat cieszy się zaufaniem swoich najważniejszych partnerów, jak również klientów. Wiarygodne opinie, zamieszczane na bieżąco  w Google, na Facebooku czy Oferteo, stanowią na to najlepszy dowód. Nabywcy doceniają kompleksowość usług i jednocześnie pozytywnie patrzą na takie inicjatywy jak "Akcja z Pompą", umożliwiająca zakup i instalację pompy termicznej z dużym upustem. W czasach postępującej inflacji tego typu programy pozwalają na naprawdę duże oszczędności! 

IC Partner już od wielu lat dostarcza najlepsze klimatyzatory w Legnicy i okolicach. Zakres świadczonych przez firmę usług obejmuje doradztwo, projekt, montaż oraz serwis już wykonanej instalacji. Usługę mogą zamówić zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Do tej pory fachowcy wykonali liczne montaże w mieszkaniach, biurach, domach prywatnych, instytucjach użyteczności publicznej, ośrodkach komercyjnych i biznesowych. W przypadku każdego zlecenia uwzględniają oczekiwania i wskazówki zamawiającego. Sprawia to, że projekt świetnie wkomponowuje się we wnętrze, dla którego powstaje i odpowiada potrzebom mieszkających w nim, pracujących czy odwiedzających je osób. Fachowcy udzielają konsultacji i wyceny, po zapoznaniu się z wyglądem i układem przestrzennym miejsca, w którym ma zostać zainstalowany system cyrkulacji powietrza. W przypadku jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem instalacji, klient może liczyć na profesjonalne wsparcie.

Na stronie zaprezentowano przykładowe realizacje i omówiono związane z nimi kwestie, dotyczące m.in. kosztów, zastosowanych technologii czy materiałów. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu lub przesyłając swoje zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego w odpowiedniej zakładce.  


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://icpartner.pl
Data dodania firmy: 2022-06-11
Telefon do firmy: 722022706
Miejscowość: Legnica
Adres: Sejmowa 5a
Kod pocztowy: 59-220

Źródła:
https://icpartner.pl/Dane redaktora wpisu: Dagmara Kaczmarczyk


Firmy działające w tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29
Wrocław
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
EPI TRADE Monika Rybińska
ul. Bursztynowa 7
Kamień

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych