Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Kancelaria Wyoming LLCDlaczego warto założyć firmę w stanie Wyoming w USA?


Rosnące koszty prowadzenia firmy sprawiają, że wielu przedsiębiorców rozważa założenie spółki w innym kraju niż Polska. W wielu państwach i regionach obowiązuje bardziej przyjazna ordynacja podatkowa i prowadzący działalność gospodarczą nie jest obciążony tyloma obowiązkami. Jednak, gdzie założyć firmę lub ją przenieść, aby było to najbardziej opłacalne? Z pewnością bardzo dobrym miejscem na prowadzenie biznesu są Stany Zjednoczone, które słyną z liberalnych przepisów gospodarczych i poszanowania prawa własności.

Samodzielne założenie firmy za oceanem jest bardzo trudne i kosztowne. Zdecydowanie bardziej opłacalne jest skorzystanie z usług pośrednika. Kancelaria Wyoming oferuje polskim przedsiębiorcom rejestrację spółek na terytorium stanu Wyoming w USA. Dlaczego właśnie tam? Założenie firmy w tym miejscu pozwala na korzystanie z wielu przywilejów raju podatkowego. Przede wszystkim koszty prowadzenia biznesu są bardzo niskie. Przedsiębiorcy nie muszą płacić obowiązkowych składek na ubezpieczenie społeczne i dodatkowo mogą liczyć na niskie stawki opodatkowania. Co więcej, właściciel firmy może być całkowicie anonimowy, a jego dane nie będą widoczne w żadnym rejestrze handlowym. Takie szerokie możliwość daje założenie i prowadzenie przedsiębiorstwa na przykład w formie spółki komandytowej LLC, która jest hybrydą spółki handlowej i cywilnej.

Wszystkimi formalnościami związanymi z założeniem firmy oraz przekazaniem dokumentów do urzędów zajmuje się kancelaria. Dlatego przedsiębiorca może skupić się na prowadzeniu biznesu. Nie musi on nawet przez chwilę przebywać w USA, ponieważ wszelkie sprawy, w tym rejestrację wirtualnego biura w stolicy stanu - Cheyenne, załatwiane są korespondencyjnie.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wyoming.com.pl
Data dodania firmy: 2022-04-08
Telefon do firmy: +48 22 128 49 19
Miejscowość: Cheyenne
Adres: Carey Avenue 2120
Kod pocztowy: 82-001

Źródła:
https://wyoming.com.pl/Dane redaktora wpisu: Aniela Głowacka


Firmy działające w tej samej branży

Sportpoint.pl
ul.
ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska
ul. Gotthardmatte 34
Schattdorf
WordCare
ul.

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych