Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.Brodzik Schedpol czy Schedline Collection?


Chcesz zaaranżować łazienkę w taki sposób, aby w pełni wykorzystać całą przestrzeń? Należy zwrócić dużą uwagę na wyposażenie, takie jak: umywalka, wanna, całe systemy zabudowy, meble, ozdoby. Poszczególne artykuły mogą mieć różne wielkości, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w przypadku najmniejszej powierzchni. Sklep internetowy Schedpol udostępnia bogaty wybór wyposażenia (bez obaw o wysokie ceny). Producent dokłada wielu starań, aby poszerzać asortyment nie tylko o poszczególne modele, ale również całe kolekcje. Dlatego zachęca się już dziś do przejrzenia pełnej oferty.

Oprócz wyposażenia łazienek, w sklepie znajdzie się również narzędzia budowlane oraz szczegółowe informacje dla różnych producentów pozwalające na nawiązanie współpracy. Osoby zastanawiające się nad zakupem brodzika ze stałej linii lub Schedline Collection mogą zapoznać się z opisem wszystkich produktów. Brodzik ze specjalnej kolekcji może mieć kształt kwadratu, prostokąta czy pięciokąta. Warto również zwrócić uwagę na modele półokrągłe w kolorze białym i czarnym. Dystrybutor przedstawia najróżniejsze artykuły nie tylko z tradycyjnych materiałów, ale także antracytowego i cementowego kamienia. Linia Collection jest wybierana przez osoby, które chcą dodać łazience nowoczesnego wyglądu i oryginalności.

Pośród standardowych brodzików można znaleźć specjalne modele półokrągłe znajdujące się na nóżkach. Są one znacznie głębsze, przez co doskonale sprawdzają się przy kąpieli małego dziecka czy ręcznym praniu ubrań. Zachęca się również do zaznajomienia się z produktami Standard Plus, w których można znaleźć brodziki lewe i o niestandardowych wymiarach. Wielu klientów indywidualnych zdecydowało się na model Dante, który jest bardzo wysoki (ma 41 cm wysokości). Przygotowano dwa rozmiary tego produktu, dzięki czemu każdy zamówi model dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Osoby mające wątpliwości przy zakupie armatury łazienkowej mogą zawsze nawiązać kontakt telefoniczny lub e-mailowy z fachowcem. Specjalista nie tylko opowie o dostępnych modelach, ale również postara się doradzić przy zamówieniu brodzika czy innego elementu wyposażenia łazienki. Warto także zaznajomić się z opisami artykułów i danymi technicznymi. Wszystkie kolekcje są profesjonalnie sfotografowane, co pozwala zapoznać się z wyglądem modelów.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.schedpol.pl/
Data dodania firmy: 2022-03-30
Telefon do firmy: 95 750 51 50
Miejscowość: Międzychód
Adres: Przemysłowa 2
Kod pocztowy: 64-400

Źródła:
https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/brodziki/
https://www.urzadzamy.pl/lazienka/brodzik-rodzaje-brodzikow-czyli-wybieramy-brodzik-idealny-poradnik-aa-hfpy-cpuR-BB7d.html


Dane redaktora wpisu: Borys Kołodziej


Firmy działające w tej samej branży

2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. Poniatowskiego 21
Rydzyna
ZIMEX SCAPA Import-Export
ul. Adama Kręglewskiego 9A
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych