Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

FunFutbolJak działa szkółka piłkarska w Olsztynie?


Uprawianie sportu to świetne zajęcie dla dzieci. Warto zdecydować się na profesjonalne zajęcia sportowe, które prowadzone są przez kadrę doświadczonych trenerów. Jak wygląda współpraca ze szkółką piłkarską? Kto może dołączyć do gry? Organizatorzy są otwarci na potrzeby różnych uczestników i przede wszystkim zwracają uwagę na stworzenie warunków do świetnej zabawy.

Przebieg spotkań uzależniony jest od wieku malucha. Szkółka piłkarska w Olsztynie przyjmuje dzieci od 1. do 12. roku życia. Najmłodsi uczestnicy biorą udział w zajęciach z elementami sensoryki i piłki nożnej. Mają też szansę rozwijać swoje umiejętności społeczne, które są niezbędne do uczestniczenia w grach zespołowych. Wszyscy gracze muszą ze sobą współpracować. Nie ma miejsca na kłótnie i każdemu należy okazać szacunek. Nie bez znaczenia jest też przestrzeganie zasad gry i bycie uczciwym. Warto wpajać te rzeczy od najmłodszych lat, ponieważ dzięki temu zostaną lepiej zapamiętane i staną się nawykiem piłkarza.

Starszaki grają w wyczynową piłkę nożną. Rozwijają się w kilku kluczowych obszarach, takich jak motoryka, technika i percepcja. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej funfutbol.pl. Przedstawiona tam szkółka piłkarska cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców, ponieważ:

  • wspiera indywidualny rozwój każdego małego piłkarza,
  • nie wywołuje presji na graczach i skupia się przede wszystkim na dobrej zabawie,
  • eliminuje elementy taktyczne gry, dzięki czemu piłkarze mają dużą swobodę i mogą podejmować własne decyzje na boisku,
  • zatrudnia zaangażowanych trenerów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy,
  • zapewnia przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy.

Intensywna aktywność fizyczna przynosi wiele korzyści. Pozwala dzieciom wykorzystać rozpierającą ich energię w pozytywny sposób. Ponadto uczy dobrych nawyków na przyszłość. Nawet jeśli zabawa nie przerodzi się w profesjonalną grę piłkarską, maluchy uczą się, że ruch to zdrowie i radość. Możliwe są gry turniejowe i sparingowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się także obozy piłkarskie.

Na grę w piłkę nożną można zdecydować się w każdym wieku. Dziewczynki i chłopcy uczęszczający do szkółki piłkarskiej świetnie się bawią i integrują z grupą. Zajęcia odbywają się w dogodnych dla uczniów i ich rodziców terminach, w dwunastoosobowych grupach.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://funfutbol.pl/
Data dodania firmy: 2022-03-21
Telefon do firmy: 515295131
Miejscowość: Olsztyn
Adres: Murzynowskiego 20
Kod pocztowy: 10-684

Źródła:
https://funfutbol.pl/Dane redaktora wpisu: Borys Kołodziej


Firmy działające w tej samej branży

DK Doradztwo sp. z o. o
ul. Władysława Broniewskiego 4
Białystok

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych