Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTINGHiszpańskie sery – które wybrać?


Warszawski sklep z hiszpańską żywnością znajduje się na Mokotowie. Jego właścicielem jest Fernando Lafuente – rodowity Hiszpan z Barcelony. W ofercie rekomendowanych delikatesów znalazły się tylko oryginalne produkty, które są zawsze świeże i wyglądają niezwykle smakowicie. Warto wymienić trufle, desery czy wina.

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się hiszpańskie sery, zarówno kozie, jak i owcze. To produkty naturalne, których wybór jest imponujący. Wytwarza się je na bazie sprawdzonych receptur. Każdy, kto chce ugotować coś z kuchni hiszpańskiej, może spytać o radę właściciela sklepu. On chętnie podpowie, jak przygotować poszczególne dania czy też jakie wyroby najlepiej ze sobą łączyć. Na stronie internetowej delikatesów udostępniono również wiele ciekawych wskazówek i przepisów kulinarnych. Zainteresowani dowiedzą się np. jak przyrządzić tapas – niewielkie przekąski podawane na zimno lub na ciepło. Pracownicy oferują wyśmienite sery:

  • farmerskie pleśniowe Cabrales,
  • Majorero z wysp Kanaryjskich,
  • andaluzyjskie Payoyo,
  • owcze – Manchego.

Polecane specjały wielokrotnie zdobywały nagrody, np. za na najlepszy produkt regionalny. Doceniono je na konkursach krajowych i międzynarodowych. Właściciel dba o to, aby wciąż poszerzać asortyment o nowe produkty.

W ofercie znalazły się oliwki i oliwa z pierwszego tłoczenia. To wyroby pochodzące z różnych regionów Hiszpanii. Są świetnym dodatkiem do przyrządzania smakowitych dań. Mają właściwości zdrowotne, wspomagają procesy trawienia i są bogatym źródłem witamin oraz minerałów.

Odwiedzając Delikatesy Lafuente w Warszawie, można też kupić tradycyjne hiszpańskie słodycze: drożdżowe paluchy w czekoladzie czy smakowite ciasta obsypane cukrem pudrem.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://delikatesylafuente.pl
Data dodania firmy: 2022-03-01
Telefon do firmy: 602 354 687
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wiktorska 6
Kod pocztowy: 00-001

Źródła:
https://delikatesylafuente.pl/sery/Dane redaktora wpisu: Tadeusz Konieczny


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych