Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

REHA BŁOCHSchodołaz gąsienicowy - dla kogo?


Mimo iż w wielu budynkach użyteczności publicznej można znaleźć rozwiązania architektoniczne, które służą osobom niepełnosprawnym, to nadal w niektórych obiektach poruszanie się na wózku inwalidzkim jest mocno ograniczone. Nie trzeba od razu decydować się na montaż kosztownych podnośników czy platform schodowych, ponieważ istnieją na rynku inne tańsze i mniejsze sprzęty, takie jak choćby schodołaz gąsienicowy. Takie urządzenie charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i mobilnością, dlatego jest chętnie kupowane przez właścicieli placówek medycznych, ośrodków rehabilitacyjnych czy domów opieki. Ponadto schodołaz sprawdzi się doskonale w warunkach domowych. Bliscy osoby niepełnosprawnej mogą taki sprzęt (w przypadku najmniejszego modelu) zabrać ze sobą niemal w każde miejsce, dzięki czemu z łatwością poradzą sobie ze schodami czy innymi przeszkodami.

Poznańska marka REHA BŁOCH proponuje klientom wysokiej jakości schodołazy gąsienicowe i kroczące, które można wykorzystać wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Firma współpracuje wyłącznie ze znanymi producentami i proponuje zarówno nowe, jak i używane sprzęty, które są w doskonałym stanie. Pracownicy zajmą się transportem zamówionego schodołazu wraz z przeszkoleniem nowego właściciela w obsłudze urządzenia.

Wynajem schodołazów gąsienicowych i kroczących

Dodatkowo, firma prowadzi wypożyczalnię schodołazów, dzięki czemu klienci będą mogli najpierw przetestować działanie sprzętu w różnych warunkach. Jest to także całkiem korzystne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają wystarczających środków na zakup nowego schodołazu lub też potrzebują takiego rozwiązania jedynie na określony czas (m.in. w sytuacji, gdy niepełnosprawność nie jest trwała). 


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.rehabloch.pl/
Data dodania firmy: 2022-02-23
Telefon do firmy: 61 842 35 46
Miejscowość: Poznań
Adres: Szarych Szeregów 25
Kod pocztowy: 60-462

Źródła:
https://www.rehabloch.pl/produkty/schodolazy-dla-niepelnosprawnych/
https://wabrzezno.sr.gov.pl/informacje-dla-osob-niepelnosprawnych,m,mg,3,256


Dane redaktora wpisu: Aurelia Szymczak


Firmy działające w tej samej branży

2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. Poniatowskiego 21
Rydzyna
ZIMEX SCAPA Import-Export
ul. Adama Kręglewskiego 9A
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych