Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

R-Stone Sp. z o.o.Solidny i estetyczny dywan kamienny


Dziś wybór posadzek jest naprawdę imponujący. Powierzchnie te powinny być nie tylko estetyczne, ale i trwałe, tak by nie wymagały wymiany po kilku latach od momentu zakupu. W przeszłości stosowano między innymi lastryko oraz płytki, które dziś bywają zastępowane kamiennymi dywanami. Do ich produkcji wykorzystano drobne kruszywa w różnych odcieniach. Zazwyczaj jest to granit, piaskowiec oraz marmur o średnicy nieprzekraczającej 10 milimetrów. Kamienie te odznaczają się gładkimi krawędziami, dlatego przypominają swoim wyglądem otoczaki. Łączy się je za pomocą żywicy epoksydowej lub poliuretanowej, która może mieć kontakt z wilgocią. Dowolność w mieszaniu ze sobą kruszyw daje możliwość stworzenia dowolnego wzoru wybranego przez klienta.

Kamienie użyte do produkcji ściśle do siebie przylegają, tworząc tym samym powierzchnię o antypoślizgowych właściwościach. Jest to jeden z powodów, dla których tego typu dywany są spotykane w pobliżu basenów. Producenci sięgają po różne preparaty. Najczęściej jest to żywica zamykająca, tworząca wodoszczelną warstwę oraz żywica hydroizolacyjna, dzięki której posadzki mogą być stosowane w niezadaszonych przestrzeniach.

Produkty te są nabywane ze względu na uniwersalność i estetykę. Prezentują się bardzo elegancko i rzadko noszą ślady użytkowania, przez co nabywcy nie muszą wymieniać ich na nowe czy przeprowadzać napraw. Dywan kamienny proponuje przedsiębiorstwo R-Stone. Z łatwością dopasowuje się on do innych elementów aranżacji i tworzy z nimi spójną całość. Prezentuje się naturalnie i nie chłonie wody. Idealnie sprawdza się w ogrodach, na tarasach oraz balkonach. Można go czyścić detergentami dostępnymi w zwykłych sklepach lub myjkami ciśnieniowymi.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kamiennedywany.pl/
Data dodania firmy: 2022-02-20
Telefon do firmy: 535 354 400
Miejscowość: Bardzice
Adres: Bardzice 11C
Kod pocztowy: 26-624

Źródła:
https://kamiennedywany.pl/Dane redaktora wpisu: Aniela Głowacka


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych