Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.Dom w stylu kanadyjskim - rozwiązanie dla singla?


Obecnie na polskim rynku można spotkać większość mieszkań wielkopowierzchniowych, przeznaczonych głównie dla rodzin. W przypadku singli oferta jest dość ograniczona. Zazwyczaj mogą oni wybierać w lokalach o ograniczonym metrażu w blokach lub też otrzymywać od agencji nieruchomości bądź deweloperów propozycję droższej opcji wykupu mieszkania na przedmieściach, gdzie dostępna powierzchnia znacznie przekracza zarówno potrzeby osoby mieszkającej samotnie, jak i jest kosztowniejsza w utrzymaniu.

Rozwiązaniem dla singla może być dom w stylu kanadyjskim, dostępny na zamówienie. To świetny patent, aby postawić niewielki, ale spełniający oczekiwania przyszłego użytkownika budynek mieszkalny w krótkim czasie, nie wydając więcej niż za znacznie mniejsze lokum w bloku. Decyzja o wyborze domu szkieletowego na działce daje również możliwość zagospodarowania przestrzennego dostępnego placu, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących prace w ogrodzie lub też planujących urządzenie wokół domu strefy relaksu z grillem, altanką czy huśtawką. 

Sama konstrukcja kanadyjska wpasowuje się w popularny wśród wielu osób trend ekologiczny. Powstaje z odpowiednio zaimpregnowanego drewna o dużej wytrzymałości i zwartej strukturze. Zastosowany system wsporników i łączeń zapewnia stworzenie trwałej, szybkiej w montażu i dającej dużo atrakcyjnych możliwości aranżacji pomieszczeń konstrukcji. Dodatkowo w domu szkieletowym można z powodzeniem zastosować dostępne na rynku, nowoczesne metody grzewcze, dbając jednocześnie o prawidłową wentylację wnętrz. Dzięki temu koszty użytkowania budynku są niskie, a cała inwestycja opłacalna.

Firmą, która podejmuje się wykonania domu kanadyjskiego na indywidualne zamówienie klienta, jest Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k. z Bielska-Białej. To grupa fachowców, którzy starają się dostarczyć klientom sprawdzone, bezpieczne i estetycznie wykonane rozwiązania architektoniczne i tym samym pomóc spełnić ich marzenia o własnych czterech kątach. Firma do tej pory działała regionalnie, wykonując zlecenia na terenie Polski południowej, jednak obecnie może zaproponować swoją ofertę także mieszkańcom całego kraju. Zapewnia kompleksową usługę, począwszy od projektu aż do wersji domu pod klucz (w zależności od ustaleń z klientem i zgodnie z przedstawionym przez niego budżetem).


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.drewhome.com.pl/
Data dodania firmy: 2022-02-16
Telefon do firmy: 503 007 212
Miejscowość: Żywiec
Adres: Komorowskich 29
Kod pocztowy: 34-300

Źródła:
https://www.drewhome.com.pl/ofertaDane redaktora wpisu: Leon Przybylski


Firmy działające w tej samej branży

GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. Kasztanowa 12
Lubliniec
EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Fabryczna 1B
Kalety
HYDROGLOB
ul. Twarda 25
Bielsko-Biała

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych