Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaDyspenser do taśmy klejącej dla firm zajmujących się przeprowadzkami


Rozpoczynając działalność jako usługobiorca zajmujący się profesjonalnie przeprowadzonymi przeprowadzkami, należy doposażyć firmę w odpowiedni sprzęt. Podstawą jest dopasowana do powyższego rodzaju pracy flota pojazdów, którymi można bezpiecznie i szybko przetransportować dobytek klienta pod wskazany przez niego adres. Warto też nabyć wytrzymałe pasy ochronne i elementy odpowiedzialne za amortyzację wstrząsów podczas jazdy. Oferując także usługę pakowania i pomocy przy demontażu mebli czy innego rodzaju wyposażenia, poleca się też znaleźć stałego dostawcę kartonów o różnych wymiarach oraz pojemników, w których łatwo przeniesie się rozłożone części do samochodu i wypakuje w miejscu docelowym. 

Produktem, który z pewnością stanie się niezbędny w pracy tragarza, jest taśma klejąca. Warto wozić w aucie oraz nosić w podręcznej torbie co najmniej kilka sztuk takich rolek, szczególnie tych o większej szerokości, idealnie sprawdzającej się przy zamykaniu kartonów czy zabezpieczaniu delikatnych rzeczy folią ochronną. Pod ręką dobrze też mieć odpowiednio dobrany dyspenser do taśmy klejącej. To niewielkich rozmiarów urządzenie pozwoli błyskawicznie wydzielić niezbędną ilość nasączonego klejem paska i umieścić go precyzyjnie w wybranym miejscu. Aby mieć pewność, że taki gadżet jest zawsze dostępny i można po niego sięgnąć, kiedy tylko nastaje taka potrzeba, warto wybrać model ze specjalnym zapięciem przy rączce. Łatwo go  wtedy zawiesić przy pasku spodni roboczych.

Zarówno samą taśmę, jak i wspomniany dyspenser do niej można znaleźć w ofercie firmy EKO-TECH Sp. z o. o. sp. k. To znany na terenie całego kraju dystrybutor specjalistycznego sprzętu, proponujący produkty cenionych i rozpoznawalnych marek. Pracownicy dostawcy zapraszają przedstawicieli branży przeprowadzkowej do nawiązania stałej współpracy. Chętnie podejmą się realizacji regularnych dostaw asortymentu pod wskazany adres. Mogą zaproponować rozwiązania jedno i dwustronne, co znacznie podnosi wartość oferty i zwiększa możliwości użycia przez odbiorcę gotowego produktu. Na stronie firmy można zapoznać się także z innymi akcesoriami, przydatnymi podczas pakowania i przewożenia dobytku. Dostawca poleca zapoznanie się z dostępnymi możliwościami, zapewniając, że jest to towar dobrej jakości i spełniający obowiązujące normy.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://converting-tasm.pl
Data dodania firmy: 2022-01-16
Telefon do firmy: 343578624
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1B
Kod pocztowy: 42-660

Źródła:
https://converting-tasm.pl/dyspensery/Dane redaktora wpisu: Aniela Głowacka


Firmy działające w tej samej branży

GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. Kasztanowa 12
Lubliniec
HYDROGLOB
ul. Twarda 25
Bielsko-Biała
Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Komorowskich 29
Żywiec

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych