Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

ZRR i ZEKiRZ Jeziorek DziubekMałe i duże koparki na wynajem - oferta dla klientów z Krosna


Poszukując odpowiedniego sprzętu przydatnego przy budowie domu czy innego obiektu, wystarczy skontaktować się z Zakładem Robót Regulacyjnych, który oferuje klientom prywatnym i firmowym między innymi rozmaite urządzenia i samochody ciężarowe. Wśród taboru firmy można znaleźć sprawdzające się nawet w najtrudniejszym terenie koparki takich firm jak Komatsu, Mitsubishi czy Caterpillar. Są one dostępne w masach od 21 do 50 ton, dlatego bez problemu można dobrać odpowiednie urządzenie do oczekiwań klienta oraz rodzaju prac, jakie ma do wykonania. Na wynajem koparek mogą liczyć klienci z Krosna i innych miast Podkarpacia. 

Nie jest to jedyny rodzaj usług, jakie świadczy to przedsiębiorstwo, ponieważ można mu również zlecić wykonanie rozmaitych robót ziemnych. Prace, takie jak:

  • niwelacja terenu,
  • regulacja terenu,
  • umocnienie skarpy,
  • wykopy

wykonywane są profesjonalnie i szybko. Klienci mogą mu również zlecić rozbiórki rozmaitych obiektów, które to prace zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami i przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Po rozbiórce przygotuje też teren pod kolejną inwestycję. 

Firma ta działa głównie na terenie Podkarpacia, ale zdarza się także, że świadczy usługi w innych województwach. Ponieważ ma również własne kopalnie kruszyw, można u niej zamówić:

  • piasek podsypkowy i płukany,
  • żwir drobny i gruby,
  • pospółkę,
  • gruz kruszony.

Ceny zależą od wielu czynników i ustalane są z każdym klientem. Aby je poznać, wystarczy skontaktować się telefonicznie z jednym z podanych na stronie numerów.

Jest to solidna firma, działająca w branży od 1991 roku i wykonująca wszystkie zlecone jej prace rzetelnie i terminowo. Nieustannie poszerza ona swój asortyment, zarówno jeśli chodzi o kruszywa, jak i o usługi.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://jeziorek-dziubek.pl/
Data dodania firmy: 2021-12-10
Telefon do firmy: 608 442 551
Miejscowość: Medynia Głogowska
Adres: Medynia Łańcucka 207
Kod pocztowy: 37-126

Źródła:
https://jeziorek-dziubek.pl/wynajem-maszyn.phpDane redaktora wpisu: Dawid Szymczak


Firmy działające w tej samej branży

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Lwowska 120
Rzeszów
Decormint
ul. Zaczernie 190
Zaczernie
Bar Jędruś
ul. Elizy Orzeszkowej 1a
Tarnobrzeg

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych