Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Dźwigi MaciejewskiJaka firma świadczy usługi dźwigowe w Gorzowie Wielkopolskim?


Wiele przedsiębiorstw z różnych branż gospodarki potrzebuje od czasu do czasu specjalistycznych maszyn, ale ze względu na wysoki koszt zakupu i utrzymania nie ma ich w swoim parku maszynowym. Bardziej opłaca się im wypożyczyć taki sprzęt, płacąc za konkretną usługę. Świadczy je firma ze strony dzwigi-maciejewski.pl dysponująca różnymi urządzeniami. Wypożycza je z operatorem lub bez, w zależności od oczekiwań klientów.

Przedsiębiorstwo to istnieje na rynku od 1990 roku i cały czas rozwija swój park maszynowy, wyposażając go w najlepsze urządzenia od renomowanych producentów. Między innymi świadczy usługi dźwigowe klientom z Gorzowa Wielkopolskiego i wielu innych miast województwa lubuskiego. Zdarza się mu też współpracować z firmami z ościennych województw, gwarantując nie tylko wysoką jakość sprzętu, ale też doskonałą obsługę i wysokie kwalifikacje operatorów, jeśli klient decyduje się na wynajem maszyn z nimi.

Firma ta dysponuje wieloma dźwigami samochodowymi, które radzą sobie z ładunkami nawet do 250 ton. Ponieważ w taborze są różne rodzaje dźwigów, każda usługa jest maksymalnie dostosowana do oczekiwań i potrzeb zleceniodawcy. Przedsiębiorstwo to współpracuje z klientami indywidualnymi, poszukującymi jednorazowej usługi, jak również z firmami pragnącymi nawiązać stałą kooperację. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, które są indywidualnie wyliczane w zależności od specyfiki zlecenia.

Poza usługami dźwigowymi firma ta może zaoferować wiele innych, ponieważ w swoim taborze ma również podnośniki koszowe i chwytaki próżniowe do instalacji ściennych i dachowych płyt warstwowych. Może też zaoferować przewóz ładunków gabarytowych, ponieważ ma uprawnienia na ten rodzaj transportu i dysponuje pojazdami niskopodwoziowymi. Ten rodzaj usługi świadczony jest nie tylko na terenie kraju, ale również na terenie całej UE. Znajdujące się w taborze naczepy mają dużą ładowność i można nimi przewozić sprzęt o znacznej wysokości. Specjaliści firmy od logistyki doskonale znają się na organizacji takich przewozów i potrafią je tak zorganizować, wybierając odpowiednie trasy, aby przebiegały bez zakłóceń.

Potrzebując wspomnianych usług, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy lub wypełnić znajdujący się na stronie gotowy formularz zamówienia i wysłać go na podany tam adres e-mail.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://dzwigi-maciejewski.pl/
Data dodania firmy: 2021-12-23
Telefon do firmy: +48 512 649 571
Miejscowość: Szczaniec
Adres: Myszęcin 79
Kod pocztowy: 66-225

Źródła:
https://dzwigi-maciejewski.pl/uslugi-dzwigowe.htmlDane redaktora wpisu: Marika Jaworska


Firmy działające w tej samej branży

Henimax
ul. Partyzantów 22
Gubin
Pro-Eco Karolina Kasprzak
ul. Łężyca-Budowlanych 7C
Zielona Góra

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych