Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNAProdukcja etykiet samoprzylepnych doskonałej jakości


Etykiety to niepozorne nośniki reklamowe, które powinny przedstawiać informacje o produkcie w sposób możliwie jak najbardziej czytelny dla odbiorców. Podstawą są materiały wykorzystane podczas produkcji oraz technika druku, na jaką zdecyduje się przedsiębiorca. Naklejki tego typu pomagają wyróżniać artykuły na sklepowych półkach, dlatego ich stworzenie warto zlecić profesjonalnej firmie. Jedną z nich jest Aniflex, czyli przedsiębiorstwo dysponujące nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudniające pracowników z odpowiednimi kompetencjami. Na ich usługi składa się produkcja etykiet samoprzylepnych, które przyjmują rozmaite wielkości oraz kształty. Znajdują zastosowanie w przypadku butelek oraz wielu innych opakowań. Do najchętniej wybieranych zalicza się modele prostokątne. To uniwersalne naklejki o dużej elastyczności, których dopasowanie do kształtu produktu nie sprawia najmniejszego problemu.

Opisywane dodatki pełnią funkcję identyfikacyjną oraz informacyjną, a na ich powierzchnię można nanosić kody QR lub kody kreskowe. Z tego powodu odnajdują się w halach produkcyjnych oraz przestrzeniach magazynowych. Do produkcji etykiet wykorzystuje się kleje kauczukowe bądź akrylowe. Są one wykorzystywane w przemyśle tekstylnym, spożywczym, kosmetycznym, alkoholowym i wielu innych. Producenci, którym zależy na niepodatności na wysokie temperatury, zamawiają z reguły modele poliestrowe. To podstawa branży elektrycznej i elektronicznej. Wykazują one odporność na substancje chemiczne, a część z nich nie przewodzi prądu, dlatego nadaje się do plombowania różnego rodzaju podzespołów.

Specjaliści z przedsiębiorstwa stosują wyłącznie sprawdzone technologie druku, dzięki czemu etykiety jakie tworzą, odznaczają się nienaganną jakością i czytelnością. Najbardziej korzystnym rozwiązaniem jest druk offsetowy, który jest rekomendowany w przypadku sporych nakładów wynoszących co najmniej kilka tysięcy kopii. Innym rozwiązaniem jest druk fleksograficzny, którego podstawą są polimery, gumy oraz szybkoschnące farby.  

Etykiety samoprzylepne występują w wersji falowanej, okrągłej, owalnej, kwadratowej i prostokątnej. Ich zadaniem jest podnoszenie atrakcyjności produktu. Niektórzy wykorzystują także uszlachetnienia, dzięki czemu naklejki te prezentują się bardzo elegancko i stają się znakiem rozpoznawczym danej marki.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://aniflex.pl/
Data dodania firmy: 2021-12-26
Telefon do firmy: (+48) 44 789 08 00
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Adres: Piaskowa 138
Kod pocztowy: 97-200

Źródła:
https://aniflex.pl/oferta/etykiety-samoprzylepneDane redaktora wpisu: Marika Jaworska


Firmy działające w tej samej branży

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk
ul. Al.Kościuszki 71
Łódź
wyprawkowy
ul. Słoneczna 37
Brzeziny
Emultipolisa sp. z o.o.
ul. Rokicińska 125b
Andrespol

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych