Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Garden SpotZ czego wykonuje się konstrukcje ogrodów wertykalnych?


W świecie pełnym rozmaitych bodźców oraz sytuacji stresowych przebywanie wśród roślinności pomaga przywrócić równowagę psychiczną. Odpowiednio dobrane, oczyszczają i nawilżają powietrze, a rośliny kwitnące dają także ogromną satysfakcję, kiedy uda się wyhodować rzadki kwiat. Dlatego nawet w obiektach użyteczności publicznej coraz częściej spotyka się pionowe ogrody, często łączone z mobilnymi fontannami, które dodatkowo sprawiają, że w pomieszczeniu tworzy się specyficzny, przyjazny zdrowiu mikroklimat.

Ogrody wertykalne, których konstrukcja wcale nie musi być skomplikowana, są zatem pewnego rodzaju panaceum na stres, dlatego, aby cieszyć się przyjazną przestrzenią w domu czy w biurze, warto skorzystać z oferty firmy Garden Spot, projektującej tego typu rozwiązania i dobierającej rośliny odpowiednie do danego pomieszczenia. W ofercie firmowego sklepu dostępne są rozmaite ramy:

  • wiszące,
  • stojące,
  • mobilne,

z których można stworzyć wspaniałe ściany o dowolnej wielkości, nawadniane manualnie lub automatycznie. Mogą one być wykonane zarówno z niedrogich materiałów pochodzących z recyklingu, jak i z aluminium czy stali malowanej na wybrany przez klienta kolor. W ofercie sklepu są one dostępne w standardowych kolorach - białym i czarnym, ale jest możliwość zamówienia ich w dowolnym kolorze z palety RAL.

Wybór linii i wielkości zależy wyłącznie od preferencji i możliwości finansowych klienta. Można tam też nabyć ściankę wodną, kojącą nerwy szumem wody i nawilżającą powietrze. W niedużych pomieszczeniach sprawdzą się znajdujące się w ofercie nieduże systemy Pixel Garden, które można dowolnie łączyć, tworząc ścianę odpowiedniej wielkości. Produkty dostępne w sklepie mają modułową budowę i świetnie pasują do każdego nowoczesnego wnętrza. Są łatwe w obsłudze, ponieważ najczęściej wystarczy podlać najwyższy rząd, a woda spłynie nawet do najniższych doniczek. W dużych domach czy mieszkaniach można stworzyć ściany mobilne, które sprawdzą się także na balkonach jako dekoracja fasady budynku lub ekran akustyczny.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gardenspot.pl
Data dodania firmy: 2021-11-10
Telefon do firmy: +48 (61) 622 95 30
Miejscowość: Rogalinek
Adres: Kostrzewskiego 14
Kod pocztowy: 62-022

Źródła:
https://gardenspot.pl/ogrody-wertykalneDane redaktora wpisu: Leon Przybylski


Firmy działające w tej samej branży

2Koła & Ski
ul. Szkolna 56
Suchy Las / Poznań
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. Poniatowskiego 21
Rydzyna
ZIMEX SCAPA Import-Export
ul. Adama Kręglewskiego 9A
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych