Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Balt Credit Sp. z o. o.Kompleksowa pomoc w spłacie chwilówek


Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie należy do najprostszych zadań, szczególnie gdy przedsiębiorca nie posiada zbyt wielu środków pieniężnych, co niestety wiąże się z koniecznością pokrywania firmowych wydatków pieniędzmi z kredytu gotówkowego czy inwestycyjnego. Obecnie na rynku produkty finansowe dla przedsiębiorstw (nowych oraz z wieloletnim stażem) można nabyć zarówno w bankach, jak i instytucjach pozabankowych. Wzięcie kolejnej pożyczki jest szybkie i proste, ale wiąże się też z ryzykiem wpadnięcia w tzw. spiralę zadłużenia. Do tego często dochodzą prywatne kredyty właściciela firmy, które się kumulują i przysparzają niemałych problemów. 

Jak uporać się z poważnym zadłużeniem?

Firma działająca pod nazwą Balt Credit oferuje pomoc w spłacie chwilówek oraz innych finansowych zobowiązań wobec banków i instytucji prywatnych. Oferta dotyczy zaciągnięcia pożyczki konsolidacyjnej, dzięki której pożyczkobiorca jest w stanie spłacić całość lub też większość posiadanych długów i zyskuje jedną niską ratę. Z konsolidacji mogą skorzystać przedsiębiorcy posiadający nieruchomość pod zastaw, m.in. mieszkanie, dom czy lokal usługowy. 

W instytucjach bankowych znacznie trudniej jest uzyskać kredyt konsolidacyjny z powodu braku zdolności kredytowej lub negatywnych opinii w BIK czy BIG. W przypadku pozabankowej pożyczki procedura przyznania jest znacznie prostsza. Przedsiębiorca składa wniosek i przedstawia dokumenty potwierdzające liczbę i wartość posiadanych zobowiązań oraz nieruchomości, która ma stać się zastawem. Firma nie wymaga dodatkowego poręczenia oraz nie weryfikuje danych w tzw. bazach dłużników. 

Na jaką kwotę można liczyć?

Wartość pożyczki jest ustalana indywidualnie z klientem i zależy od m.in. szacowanej ceny zastawianej nieruchomości. Poza samą konsolidacją przedsiębiorca może także liczyć na wsparcie ze strony pracowników firmy, którzy wspólnie opracują plan naprawczy dla klienta w celu wyjścia z zadłużenia oraz uniknięcia popełnianych wcześniej błędów w przyszłości. 


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://baltcredit.pl/
Data dodania firmy: 2021-10-24
Telefon do firmy: +48 22 829 91 65
Miejscowość: Warszawa
Adres: Świętokrzyska 18
Kod pocztowy: 00-057

Źródła:
https://baltcredit.pl/pozyczka-konsolidacyjna/Dane redaktora wpisu: Leon Przybylski


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych