Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Mobilny Market sp. z.o.o.Komin schiedel stabil


Ważnym elementem każdego domu jednorodzinnego jest komin, którego zadaniem jest odprowadzanie dymu na zewnątrz i chronienie pomieszczeń przed zaczadzeniem. Wybór modelu powinien być uzależniony od kilku czynników, takich jak typ czy moc wykorzystywanych urządzeń grzewczych, na które składają się zazwyczaj kominki lub kotły. Decyzję o zakupie konkretnego sprzętu należy podjąć już na etapie projektowania obiektu, tuż po określeniu elementów systemu wentylacyjnego. W jednorodzinnych domach spotyka się najczęściej modele wewnętrzne posiadające kilka kanałów. Są one chronione przed działaniem ujemnych temperatur, co zapewnia prawidłowy ciąg kominowy.

Kominy dostępne na rynku dzieli się na wentylacyjne, spalinowe i dymowe. Pierwsze z nich odprowadzają powietrze wykorzystywane w obiektach wyposażonych w systemy grawitacyjne. W tym przypadku każdy z kanałów obsługuje jedno wnętrze, a ich wyloty znajdują się na ścianach bocznych konstrukcji. Drugie rozwiązanie, na które składają się kominy spalinowe, jest kierowane do osób planujących stosowanie gazu płynnego lub ziemnego, natomiast trzecie znajduje zastosowanie wśród użytkowników paliw stałych, takich jak pellet, węgiel czy drewno.

Zainteresowani solidnymi systemami kominowymi mogą zapoznać się z asortymentem udostępnionym na witrynie mobilnymarket.com.pl. Zaprezentowano na niej nowoczesne urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu, które stworzono z wytrzymałych materiałów niepodatnych na działania wysokich temperatur czy czynników pogodowych. To produkty renomowanych marek dostępne w niewygórowanych cenach, które sprawdzają się w obiektach różnych typów.

Na katalog przedsiębiorstwa składa się komin Schiedel Stabil będący 3-warstwowym modelem przeznaczonym do odprowadzania suchych spalin. Ze względu na wytrzymałą konstrukcję może być wystawiany na działanie bardzo wysokich temperatur. Odznacza się nieskomplikowanym montażem i nie zajmuje wiele powierzchni, a na dodatek posiada aluminiowe drzwi, na których z biegiem czasu nie osadza się korozja.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://mobilnymarket.com.pl/
Data dodania firmy: 2021-07-24
Telefon do firmy: 12 289-27-60
Miejscowość: Wieliczka
Adres: Jedynaka 3
Kod pocztowy: 32-020

Źródła:
https://mobilnymarket.com.pl/materialy-budowlane-2/kominy/schiedel/schiedel-stabil/Dane redaktora wpisu: Ida Wróblewska


Firmy działające w tej samej branży

Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64
Kraków
PROogrodzenia
ul. . .
Gorlice
Qubaglass
ul. Orkana 18B
Rabka-Zdrój

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych