Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

PPH „GABO” J. GrabowskiReklamówki jednorazowe


Jednym z elementów niezbędnych w każdej piekarni, cukierni lub sklepie spożywczym są reklamówki służące do pakowania zakupów. Wykorzystuje się je także w domach, ponieważ służą do przechowywania żywności oraz w przedsiębiorstwach, przykładowo do zabezpieczania towarów podczas transportu. Worki foliowe są dostępne w kilku kształtach oraz rozmiarach, a część z nich posiada praktyczne uchwyty ułatwiające ich przenoszenie. Charakteryzują się one wytrzymałością i solidnością wykonania. W praktyce oznacza to, że są odporne na przedarcia, dlatego znakomicie zabezpieczają przewożone lub przechowywane ładunki.

Nie bez znaczenia jest także mała waga, odporność na działanie wilgoci oraz szczelność, co sprawia, że mogą być wykorzystywane w trudnych warunkach. Chronią zawartość przed zabrudzeniami i są bezwonne, dlatego nie wpływają na smak czy zapach przechowywanego jedzenia. Zastosowanie worków foliowych jest bardzo szerokie, co potwierdzają założyciele przedsiębiorstwa Gabo. Proponują oni solidne i sprawdzone opakowania zamawiane przez osoby prywatne oraz klientów prowadzących własne działalności.

Przydają się one między innymi podczas przeprowadzek, ponieważ można w nich umieszczać ubrania, kosmetyki lub różne drobiazgi. Przedsiębiorstwo oferuje niezawodne reklamówki jednorazowe promujące daną markę niewielkim kosztem. Umożliwia ono bowiem nadrukowywanie na ich powierzchni wybranych przez klienta grafik lub napisów. Zazwyczaj decydują się oni na naniesienie logotypu, nazwy prowadzonej działalności lub danych kontaktowych, dzięki czemu siatki reklamują firmę niewielkim kosztem i przez długi czas. Docierają one do szerokiego grona potencjalnych klientów, przykładowo na ulicach lub w innych przestrzeniach publicznych.

Artykuły te znajdują zastosowanie w sklepach wielobranżowych, ponieważ można pakować w nie:

  • orzechy i inne bakalie,
  • ryby,
  • słodycze,
  • owoce i warzywa,
  • pieczywo.

Tak duża szczelność opakowań foliowych sprawia, że owijane nimi produkty nie są narażone na nieprzyjemne zapachy czy opady deszczu.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.gabo-opakowania.pl
Data dodania firmy: 2021-06-30
Telefon do firmy: 85 718 83 96
Miejscowość: Zwierki
Adres: Zwierki 3
Kod pocztowy: 16-060

Źródła:
http://www.gabo-opakowania.pl/jednorazowe/Dane redaktora wpisu: Aniela Głowacka


Firmy działające w tej samej branży

TECHMASZ - Cezary Kalinowski
ul. Niska 3
Białystok

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych