Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Glassandmore.plPodłogi szklane warszawa - beluglass.pl


Szkło, jako materiał naturalny, staje się coraz modniejsze i wykorzystuje się je nie tylko w budownictwie komercyjnym. Coraz częściej sięgają po nie także architekci projektujący wnętrz prywatne. Ścianki i kabiny prysznicowe ze szkła na wymiar stały się niemal standardem. Przedsiębiorstwo ze strony abeluglass.pl coraz częściej wykonuje też inne elementy szklane. Klienci z Warszawy zamawiają też podłogi szklane w dwóch wersjach. Niektóre z nich są konstrukcjami nośnymi, zadaniem innych jest osłona podłogi przed niekorzystnymi czynnikami.

Jeszcze niedawno takie podłogi można było zobaczyć jedynie w budynkach komercyjnych, na przykład w salonach samochodowych, aby stworzyć wyjątkowy klimat. Obecnie jednak i klienci prywatni, pragnący nowocześnie zaaranżować wnętrza domów decydują się na takie rozwiązanie. Efektem zastosowania takich podłóg jest nie tylko efektowny wygląd, ale też doświetlenie pomieszczeń.

Wspomniana wyżej firma ma spore doświadczenie w tym zakresie, ponieważ wykonała już sporo takich projektów. Stropy i konstrukcje nośne wykonuje z trójwarstwowego szkła hartowanego zlaminowanego ze sobą, które osadzane jest w specjalnych otworach w stropach i na specjalnej żelbetonowej podkonstrukcji zwanej inaczej wieńcem. Jeśli chodzi podłogi osłonowe, to w zupełności wystarczy jedna tafla szkła hartowanego umieszczanego na podłodze na przykład z drewna.

Przedsiębiorstwo to chętnie doradza inwestorom wybór odpowiedniego wariantu i gwarantuje, że wszystkie wykonywane przez nie konstrukcje są trwałe i ponadprzeciętnie wytrzymałe. Z pewnością dla wielu ważny jest też prestiż i element luksusu, jaki z sobą niosą te szklane elementy. Każdy, kto chciałby zmienić czy unowocześnić wnętrze domowe czy biurowe może zgłosić się do projektantów firmy, a ci chętnie pomogą wybrać rodzaj wykończenia.

Poza podłogami i kabinami prysznicowymi firma ta zajmuje się także produkcją innych szklanych elementów wykończenia wnętrz, do których można zaliczyć:

  • różne rodzaje drzwi,
  • balustrady,
  • panele
  • blaty i stoliki,
  • daszki,
  • osłony grzejników.

Przedstawiciele firmy zapraszają do kontaktu i zadawania pytań, gwarantując, że każdy klient otrzyma satysfakcjonującą odpowiedź.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://beluglass.pl/
Data dodania firmy: 2021-04-03
Telefon do firmy: 222428348
Miejscowość: Warszawa
Adres: Bruzdowa 19a
Kod pocztowy: 02-994

Źródła:
https://beluglass.pl/podlogi-szklane/Dane redaktora wpisu: Dawid Szymczak


Firmy działające w tej samej branży

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
ul. Smolna 30
Warszawa
Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
ul. Warszawska 55
Warszawa
BUK BUDOWNICTWO Michał Buk
ul. gen. J. Sowińskiego .
Legionowo

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych