Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

Multimer Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialnościąWypoczynek na mazurach nad jeziorem


Planują Państwo spędzić weekend, wakacje, ferie, urlop w miejscu, gdzie zarówno dzieci, osoby dorosłe, jak i seniorzy znajdą moc atrakcji dla siebie? Wystarczy odwiedzić stronę internetową Hotelu Pory Roku, aby zaznajomić się z bogatą ofertą usługową przygotowaną dla każdego. Wypoczynek na Mazurach nad jeziorem wcale nie musi być bardzo dużym wydatkiem, ze względu na liczne pakiety dopasowane do różnych potrzeb. Pakiety obejmują np. weekend dla dwojga, okres wielkanocny, weekend majowy lub czerwcowy. Warto już dziś sprawdzić wolne terminy dla konkretnych pokoi i apartamentów, które są przestronne i dostosowane do odpowiedniej liczby gości.

Na stronie internetowej zakwaterowania zostały zamieszczone informacje dotyczące np. imprez integracyjnych, konferencji, wesel i całego wachlarza atrakcji. Na terenie obiektu znajduje się wiele miejsc pozwalających na bierny i aktywny wypoczynek. Dla gości hotelowych przygotowano boiska do siatkówki, piłki nożnej oraz inne aktywności na świeżym powietrzu dostosowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych.

Mazurskie jeziora będą idealne do spędzania wolnego czasu. Można na nich popływać prywatnymi kajakami, jak i wypożyczonym sprzętem. Coraz więcej par decyduje się na organizację wesel oraz wieczorów panieńskich bądź kawalerskich. Przestronne sale pozwalają pomieścić nawet 130 osób. Warto zaznaczyć, że są bardzo dobrze nasłonecznione. Dzięki temu łatwo stworzyć przytulny i wyjątkowy klimat. Sale doskonale sprawdzą się podczas innych imprez okolicznościowych, jak i konferencji oraz spotkań firmowych. Hotel zapewni nie tylko przestrzeń szkoleniową, ale również noclegi dla wszystkich uczestników. Wystarczy skontaktować się z menadżerem lub obsługą hotelową, aby dowiedzieć się więcej o promocjach.

Osoby zainteresowane wypoczynkiem w malowniczej części Polski zachęca się do zaznajomienia ze szczegółami na stronie online hotelu. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące rezerwacji oraz szeregu usług dedykowanych dla klientów indywidualnych i komercyjnych.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://hotelporyroku.pl/
Data dodania firmy: 2021-03-16
Telefon do firmy: 571206076
Miejscowość: Pokrzydowo
Adres: Czystebłota 3
Kod pocztowy: 87-312

Źródła:
https://hotelporyroku.pl/rodzinny-weekend-mazuryDane redaktora wpisu: Ida Wróblewska


Firmy działające w tej samej branży

HT Polska
ul. Rybacka 14
Grudziądz
AMS PERFEKT SERWIS
ul. Ks. A. Szamarzewskiego 12a
Bydgoszcz
Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Leśna 5
Rozgarty

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych