Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z ceremoniehumanistyczne.pl

PPHU Zenmar S CPolskie piece żeliwne


Jedną z metod na szybkie ogrzewanie jednorodzinnych domów lub innych obiektów jest wykorzystywanie pieców żeliwnych posiadających, jak wskazuje nazwa, żeliwne wkłady kominkowe. Są one nieocenione między innymi podczas podgrzewania wody ciepłej i odznaczają się bezawaryjnością. Zostały zbudowane z kilku płyt wykazujących odporność na wysokie temperatury. Umożliwiają one swobodne zmniejszanie lub zwiększanie mocy oraz wymianę członów zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Piece te nabywane są też ze względu na materiał użyty do produkcji. Jest nią stal, której nie niszczy korozja.

Przedsiębiorstwem specjalizującym się w sprzedaży podobnych urządzeń jest Zenmar. To zaufany dostawca solidnych sprzętów z najwyższej półki nabywanych przez coraz większą liczbę klientów. Są one zamawiane nie tylko ze względów praktycznych, ale i estetycznych. Doskonale komponują się z wnętrzami klasycznymi i nowoczesnymi. Odznaczają się o wiele mniejszą wagą w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku, co przekłada się na łatwość transportu. Nie wymagają dodatkowego wzmacniania stropów i występują w różnych odcieniach.

Proponowane urządzenia, ze względu na brak obudowy, nie zajmują wiele miejsca, dlatego sprawdzą się w małych wnętrzach, takich jak salony czy sypialnie. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań z pewnością docenią polskie piece żeliwne typu koza, które mogą być opalane ekologicznymi i niedrogimi paliwami. Charakteryzują się dużą mocą, a na dodatek ich montaż nie sprawia problemów. Materiały wykorzystane na etapie produkcyjnym cechują się znakomitymi parametrami grzewczymi. Są to tworzywa wyróżniające się elegancją. Nie zmieniają one swojego kształtu czy kolorów pod wpływem gorąca

Modele znajdujące się w ofercie firmy różnią się od siebie parametrami. To między innymi od nich zależy, czy wybrane urządzenie będzie w stanie sprawnie ogrzać dane wnętrze. Proponowane sprzęty mają dużą moc nominalną oraz szeroki zakres mocy grzewczej. Część z nich posiada także praktyczne doloty powietrza, estetyczne przeszklenia i pojemne komory spalania.  


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.zenmar.pl
Data dodania firmy: 2021-02-26
Telefon do firmy: 794 536 296
Miejscowość: Tczew
Adres: Za dworcem 5
Kod pocztowy: 83-110

Źródła:
http://www.zenmar.pl/polski-producent-piecow-i-kotlow-zeliwnychDane redaktora wpisu: Marika Jaworska


Firmy działające w tej samej branży

Gamar sp. z o.o. s.k.
ul. Świerkowa 13
Pelplin
OL-FOL
ul. Nowowiejskiego 22B
PRUSZCZ GDAŃSKI
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Orzechowa 5
Gdańsk

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych